www.sudzibas.lv Vecāku šausminošā bezatbildība Pamet savu meitu pie pilnīgi svešiem cilvēkiem

Vecāku šausminošā bezatbildība - Pamet savu meitu pie pilnīgi svešiem cilvēkiem

Mākslas filmā "Limuzīns Jāņu nakts krāsā" Olita ar Viktoru atstāja savu meitu Lāsmu uz veselu nedēļu pie pilnīgi svešiem cilvēkiem! Viņi vecāki būdami, aizbildinājās, ka meitu atstāj pie Ērika un Dagnijas(Dagnijai salta sirds vispārībā) un Uģa it kā palīdzēt, taču, tā kā Lāsma bija nepilngadīga un MirtTante, kas varētu it kā viņu pieskatīt arī bija sveša un paveca, vecāku rīcība vērtējama vairāk, kā bezatbildīga! Vēl vairāk, jo Lāsma tās nedēļas laikā mēģināja Ēriku pavest, gan ar Uģi peldēties aizlaida un atgriezās tikai no rīta. Vienīgais pazitīvais moments Lāsmas uzvedībā bija tad, kad Uģis ar viņu siena čupā vēlējās tuvāk iepazīties, viņa nepiekrita, jo bija ņedotroška.

H Hugo Djego 20.10.2009

Bet vienalga Lāsma bija kuce, jo viņai tomer iekārojas tas mans sencis, mani pastūma maliņā.Tapec es viņai tur viena kadra uzšāvu pa muti!

A Anda 20.10.2009

Laikam tieshaam vairs nav ko rakstiit, ka japiekasaas filmu scenaarijam.Arpraats!Buutu labaak paskatijushies sev apkaart, kas notiek reaalajaa dzivee, nevis dziivojushi pasaku un filmu pasaulee:(

C cilvēks 20.10.2009

Anda, nu nevar visu uztvert tik nopietni un visu dzīvi tikai raudāt spilvenā un gruzīties! Kādreiz taču jāatslābinās un jāpasmejās arī ir! Starpcitu, un, kas tur slikts, ja cilvēks dzīvo pasaku pasaulē? Tas nozīmē, to, ka viņš ir laimīgs! Neesi dzirdējusi tādu teicienu- "Laimīgs ir tas cilvēks, kurš visu dzīvi var justies, kā bērns", un, kāpēc šajā gadījumā tas nevarētu būt Sajūgs? :D:D:D

š šeherezade 20.10.2009

Oi, šitā filma gan ir feina, cik reizes nav skatita, bet neapnīk...:)))Nu jā Andiņ, ņem to dzīvi vienkāršāk, tad jau arī vieglāk būs dzīvot, es, piemēram, tikai par visu pasmejos, kā Stībeļa dziesmiņā ''Es tikai smejos''...:)))

E Es-se 20.10.2009

Niks Sajūgs rullē! :D Šehe, Tu man vārdus no mutes izņēmi- tā, kā Tev cepums, ka atbrīvoji mani no drukāšanas- pilnīgi pievienojos Tavam un arī Cilvēka teiktajam!!!

E Eseseseseseseseses 20.10.2009

sajuug, tu paaraak daudz kino skaties.. :)

O oldvaverly 21.10.2009

Nu vai zieniet! Abas bija netikles - kā māte, tā meita! Kāda tur bezatbildība par bērnu - Lāsmiņai taču līgavainis Rīgā, dakteris! Mate visu zināja. Aizmirsāt, vai?
Un ko Olita darīja? A? Abas tam Ērikam acis bija "uzmetušas"!

J Jete 21.10.2009

Jā, tajos laikos bāriņtiesa vēl nebija uzdevumu augstumos.

S Sajūgs 21.10.2009

Ērikam aci bija tikai Olita uzmetuse, bet Lāsma spēli ar Ēēriku sarīkoja atspēlējoties vecēkiem, par nelaišanu uz Munameģi.

š šeherezade 21.10.2009

Da nevajadzēja Lāsmiņai to veco āpsi Ēriku, kurš jau Rīgā istabiņu ar Lāsmiņu kopā taisījās īrēt, tā visa bija ieriebšana vecajiem par to Munameģi...:))Un redz, kā beigās sanāca--visas dzīves mazliet izpurgātas, sudrabkāzu krekls tika sagriezts, Lāsmiņai arī gods laupīts(diezin ko līgavainis par to teica?)un žigulītis tika vecajam onkam, bet viņam nemaz nevajadzēja, viņam sava bērā ķēvīte...

K kate 21.10.2009

Bet kāds tur brīnums- Dagnijai tak salta sirds, ne reizi Mirtu par mammu nenosauca, tikai - Tant, tant...Bet nu vismaz viņai kā vēsturniecei loģika ir stiprā puse.

H Hugo Djego 21.10.2009

Viens lo labakajiem kadriem bija Viktors-viņs no seniem laikiem lieto vecus instrumentus un nemaz nenojauš, ka veikalā var jaunus dabūt.Un, kad Eriks kaut kadu tur skrūvgriezi pazaudēja!!!-āpāc-spuras gaisa ne pa jokam! Jo viņu laikam jau māte bija laidusi pasaulē ar viņa smalkajiem instrumentiem :D

P pufa 21.10.2009

man atkal palicis prātā tas, ka Streičs nepareizi salīmējis to filmu. Ja atceraties, tajos Līgo svētkos, kur Uģis dancoja, gorot gurnus gar mirējtantes degunu, tā Mirttante Oliai izteca sašutumu par Uģa dārgajām biksēm, ka nevelkot viņas pirktās ūziņas, bet cenu tad Mirttante uzzin tikai pēc Jāņiem, kad Dagnija modernizē dubļonku. tā lūk.

H Hugo Djego 21.10.2009

Kmaŗ tiem lauķiem tur disene, tikmer tante tik un ta cenu nebūtu saklausijusi :)

B Bruno 21.10.2009

Dagnijai bija arī šaurs redzesloks. Ne viņa interesējās par hokeju, ne par rokasbumbu.

O Onka 23.10.2009

Vispār Lāsmiņai vajadzēja celulītu ārstēt un diētu ieturēt nevis prasīt, lai Ērikonkulis uz Munameģi ved

H Hugo Djego 23.10.2009

Un Lāsma gribēja, lai Ēriks tagad uzkāpj šinī kokā, kas ņemot vērā Ērika sportisko formu būtu bijis iespējams, bet ņemot vēra Lāsmas sejas izteksmi bija jūtams, ka tā bija totāla nirgāšanās par cilveku! Un tad vēl šī provokācija-tu esi vai neesi čalis?

V Vilnis 26.10.2009

Kad Lāsma izaugs, tad paliks tāda pati, resna, izplūdusi, govs. Tā Dagnija vienu vakaru skaļi domāja. Ak šīs sievietes, ka tik viena otrai sāpīgāk iedzelt.

H Harmonija 27.10.2009

Tā ir tikai filma

š šeherezade 28.10.2009

Filma ta filma, bet visas visas filmas no dzives nākušas---ir, ko padomāt!!!