vecāki - zādzība

Gribētu brīdināt cilvēkus, kas meklē bērniņam aukli. NEKĀDĀ gadījumā nepieņemat darbā un nelaižat savā dzīves vietā tādu sievieti kā Zaiga Mežāne. Bezatbildība būtu mazākais ar ko varētu sastapties no viņas puses. Viņai ļoti patīk svešas mantas, tik ļoti, ka paliksiet bez tām uz visiem laikiem. Esat lūdzu uzmanīgi!!!

A andra 18.12.2010

un viņai neviens nav sagādājis neopatikšanas par tādām izrīcībām, ka viņa vēl varētu pieteikties pie kāda bērnus vākt?

M Mamuts 19.12.2010

Ļoti apdomīgi ir ņemt par aukli 18 gadīgu meiteni, viņu pašu vēl jāauklē

G gusts 19.12.2010

Nu bet kāpēc jāņem tik jauna meitene? Labi vēl, ka tā jums tas viss beidzās.

J Jur.Ana. 19.12.2010

Uzrejz teikšu ka nepazistu ne Jūs ne Zaigu.Paudu savu viedokli no malas.
Vaj Jūs dargā autore(s) apzinaties ka Jūs pārkāpat LR " Fizisko personu datu aizsardzības likumu" izpaužot pērsonas prīvatus datus???? Zadzības fakts ir pieradīts??Vai rakstijāt sūdzību policijā? Tas lietas par kadām jūs rakstat ir diezgan nopietnas, un ja nevarat pieradīt nevajāg rakstīt, citādi Zaiga var versties tiesā ar sūdzību pret Jūms. Ka lai arī nebūtu Jūms vienalga nebija tiesības izpaust personas kodu. Ar šādām sūdzībam ka Jūms ir javeršās uz policiju, nevis šajā portalā.

Z zaiga 15.12.2011

sweiki sis cilveks runa par mani ta nemaz nebija ka apzagu vinjus, , vnk vini bij parak nekaunigi gribeja lai es daru to ko es nevelejos, , mans pienakums bija auklet bernu bet nejau vel sniegt kaut kadus pakalpojumus, , ,

E Esesesseseseseses 15.12.2011

Zaiga, a kā būtu, ja Tu man sniegtu pakalpojumus, nevis auklētu bērnu?????!!! :D:D :D :D

Z zaiga 15.12.2011

es nevienam nekadus pakalpojumus netaisos sniegt, , ,

T Točno 15.12.2011

Točno Zaiga, bet aiz vaidziņa?

Z zaiga 20.12.2011

esj dirst azzzi

4 444rr 26.01.2012

Vina man prasīja vienreiz lai aizdodu naudu, pretējā gadījumā negribēja tikties un es arī toreiz uzķēros un tad kad prasīju atdot viņa sāka rupji lamāties un draudēt visādos veidos.

Tāds nu fakts bija.

S Shampuuns 23.08.2012

Vēl šī persona ir arī ārkārtēji melīga un divkosīga. Pretīgs un zemisks cilvēciņš.

P punkts112 30.04.2015

Šī persona tiešām īr ārkārtīgi bīstama. Par mantām, kas zud no mājām, bija jau te minēts. Kas vēl sliktāks, viņa aktīvi uzdarbojas laulību afērisma jomā, meklējot ilgtermiņa attiecības ar vīriešiem. Iemantojot uzticību, šī persona pārvācas dzīvot vīrieša mājās un pēc tām sāk regulāri (t.i. gandrīz katru dienu ja viņu nevēro) nodarboties ar prostitūciju, tiekoties ar "klientiem" pie vīra mājām vai pat uzacinot iekšā. Tas nav noziegums Latvijā, bet pēc savas būtības tas tas ir. Atkārtojās jau ar daudziem, esat vērīgi.

S Shampuuns 30.04.2015

Es apbrīnoju to, ka cilvēki tika brīdināti, bet tāpat laiž viņu savās mājās.