www.sudzibas.lv VBM Solutions Slikta pakalpojuma izpilde

VBM Solutions - Slikta pakalpojuma izpilde

VBM SOLUTIONS - nekad neiesaku pasūtīt šeit metālizstrādājumus.

👎 Termiņus neievēro, paņem priekšapmaksu un neizpilda pasūtījumu sarunātājos termiņos un ir jānervozē par to, ka iespējams esi samaksājis negodīgiem cilvēkiem, kuri nekad neatbrauks izpildīt darbu.
👎 Beidzot tomēr darbu izpildīja, bet izrādījās lieli trūkumi (konstrukcija ir nestabila un to nevar izmantot), kurus trīs mēnešu laikā šī kompānija tā arī nenovērsa (katru reizi dod solījumus ka atbrauks rīt, bet tā arī neatbrauc, un uz katru jautājumu atkal tukšie solījumi ar termiņiem).
👎 Beigu beigās ir nācies pasūtījumu nodot citai kompānijai.

⛔ Bet pie šiem noteikti neieteiktu griezties, viņiem nav nekādu īpašu priekšrocību citu kompāniju starpā, nekādā gadījumā tādiem nedrīkst maksāt kaut vai 1 eur priekšapmaksā, jo savu pasūtījumu varat nesagaidīt vai tas būs izpildīts nezin kad.

Komentāri (3)

Life_is_life 16.05.2020

Ipasnieku Vards Uzvards

š Šteina Amanda 13.03.2021

Īpašnieka vārds un uzvārds - Viesturs Bērziņš.

š Šteina Amanda 13.03.2021

Komentārs no VBM solutions pārstāvja.

Zemāk bildēs ir redzama konstrukcija, kura tika izveidota pēc klienta vēlmēm.

Par to, ka bija novēloti sagatavota konstrukcija, pirmais Covid vilnis ietekmēja daudzu ražošanas kompāniju termiņus, arī manus, kā vienošanās par termiņa kavējuma, tika bezmaksas pārkrāsota foto redzamā marga un krāsa iedota līdzi, lai ir iespēja vienā tonī nokrāsot pārējās margas.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes