www.sudzibas.lv Vasilijs Nikolajevs Celtniecības darbu katastrofālā kvalitāte un parādā palikšana

Vasilijs Nikolajevs - Celtniecības darbu katastrofālā kvalitāte un parādā palikšana

Vasilijs Nikolajevs - persona, ar kuru viennozīmīgi neieteiktu sadarboties. Uzdevu veikt kapitālo dzīvokļa remontu. Uzsākot darbus, bija jāiemaksā 30% avanss, lai būtu drošs, ka es kā pasūtītājs "neuzmetu". Slēdzot līgumu, teica, ka strādās pats, bet dzīvē strādāja viņa meistari. Solīja visiem darbiem 3 gadu garantiju maksāju uz rokas arī par būvmateriāliem, lai pašam nav jāpērk.
Kāds bija rezultāts?
Būvdarbu vidū Vasilijs pārtrauca darbus, jo it kā doto naudu par darbu un materiāliem bija iztērējis algojot cilvēkus citā projektā, kur viņš pats esot ticis "uzmests". Savukārt pats darbus pabeigt nevarot, jo muguras problēmas. No pusizdarītajiem darbiem lielākā daļa bija jāpārtaisa - 1) ieklātā Osb grīda čarkstēja un locījās; 2) elektrības vadiem netika izurbti Caurumi kārbu iegremdēšanai (jo mūsdienīgi esot likt ārējās kārbas) ; 3) viens no tv kabeļa abiem galiem tika aizmūrēts, līdz ar to nevarēju kabeli nemaz pieslēgt pie kāpņu telpas kabeļas; 4) uzstādītās durvis bija jāpārliek, jo nebija vertikāli un sprauga starp kārbu un vērtni bija šķība, bet slēdzenes mēlīte 2cm augstāk par caurumu kārbu; %) vienai no ieklātajām flīzēm jau bija plaisa; 6) liela daļa materiālu, par ko tika samaksāts, netika piegādāti.

Rezultātā Vasilijs palika parādā 2000 eur. Diskusija par naudas atgūšanu nenotika - Vasilijs ziņas ignorēja, uz zvaniem neatbildēja.

E