www.sudzibas.lv Vārti Neprofesionālisms

Vārti - Neprofesionālisms

Andris Blehmanis - cilvēks kurš sevi dēvē par ''profesionālu vārtu montieri'' Kurzemē! Pirms izmantojiet šī vīra pakalpojumus ieteiktu izlasīt šo: Šis vīrs pie mums uzstādīja paceļamos vārtus Rēzeknē, un man tagad reizi nedēļā jābrauc tur remontēt tos vārtus! Kvalitāte pielīdzināma nullei! Protams sazvanīt šo profesionāli nav iespējams, jo neceļ klausuli, un slēpjās. Par šo nekvalitatīvo, un nepabeigto vārtu montāžu protams atalgojumu viņš saņēma daļēji, bet puisis izlēma ka ir pelnījis vairāk, un finālā vēl veica zādzību-laupīšanu, par kuru pašlaik ierosināts kriminālproces! Tāpēc pirms izvēlaties ši kunga pakalpojumus, ieteiktu padomāt vai jums tas vajadzīgs! Varbūt tomērt samaksāt kādam uzņēmumam par pakalpojumu, no kura varēs paprasīt garantijas, un atbildību!

A albis 31.10.2009

redz kamēr nebija vārti viņš veica zādzību, jo kad uzliks vārtus viņš iekšā netiks, tāpēc uzstādija brāķi lai periodiski pēc grafika varētu Tevi apzagt, vai tik tas grafiks nesaskan ar Tavu komandējumu grafiku, un zogas viņš pie Tavas Sievas.

K karlsons 02.11.2009

Šitam Andrim vajag novilkt ādu pār acīm

K kaspis 02.11.2009

Cik zinu, tad valsti arī viņš uzmetis sakarā ar eiropas naudām! Naudu paņēmis, bet darbus nav paveicis, un tagad slēpjās! Neatbild uz tel. zvaniem, utt. Izklausās pēc līdzīga stāsta! Ieteiktu pārbaudīt šo puisi! Man liekas ka viņam rūtaini logi derētu par šiem sniegumiem!

I ivars 02.03.2010

Kas tas par sviestu ! Šo cilvēku es labi pazīstu esmu izmantojis viņa pakalpojumus, man personiski uzstādīja divus sekcijtipa vārtus, termiņi tika izpildīti, darbs tika izpildīts ar lielu atbildības sajūtu, pat pēc paveiktā darba šis cilvēks mēdz piezvanīt un pajautāt vai viss ir kartībā. Šis raksts izklausās pēc konkurenta murgojumu.

M Māris 02.03.2010

Šis Kaspars Vaģelis kas ievietojis šo rakstu strādā '' Vārtu dizainā '' un šī firma ir ļoti slavena ar saviem izgājieniem kāda te var būtruna par profesionalitāti ja pāši viņi uzmet visus pēc kārtas, šis raksts izklausās pēc kautkāda murgojuma.