Vārkavas novada dome - Slikts serviss

Šī gada 14. decembrī devos uz publiski pieejamā interneta punktu Vārkavas novadā, lai izprintētu dažus dokumentus, izmantojot publiski izmantojamo printeri, kas iegādāts ar Eiropas savienības līdzfinansējumu.
Vadoties pēc manā rīcībā esošās informācijas, šim būtu jābūt krāsainās drukas printerim, bet tā vietā ir uzstādīts melnbaltās drukas printeris.
Vēl pirms printēšanas darbības uzsākšanas pie manis steidzīgi pienāca Vārkavas novada domes galvenā grāmatvede VIJA ŠMEIKSTE un sāka agresīvi kliegt uz mani par to, ka vēl neesmu atzīmējusi apmeklētāju reģistrā, cik lapu esmu izprintējusi, lai gan es iepriekš pat nebiju saskaitījusi, cik tieši lappušu kopā ir attiecīgajiem dokumentiem. Manuprāt, pieklājīgs atgādinājums, lai darba beigās neaizmirstu atzīmēties apmeklētāju reģistrā, būtu bijis pilnīgi pietiekami. Šī situācija radīja ļoti nepatīkamas izjūtas visas atlikušās dienas garumā. Vai amatpersonām ar tik vājām komunikācijas prasmēm vajadzētu strādāt novada domē?

R

Latviešu tautas 15.12.2016

Во всех краевых библиотеках были ОБЯЗАНЫ установить ЦВЕТНЫЕ принтеры! Теребите руководство края на предмет хищения еврофондов. Кстати, неплохо было бы проверить как расходуются, вернее - списываются деньги еврофондов на "столатников": ни одежду, ни обувь для них не приобретается!

V Vārkavas novada pašvaldība Support Pārstāvja atbilde 16.12.2016

Ļoti žēl ka jaunieši caur šo portālu var apmelot cilvēkus un var justies kā varoņi, kuri izdarījuši varoņdarbu, kaut gan no varoņdarba nav ne miņas, jo nemākam sasveicināties ienākot iestādē, nemākam elementāras lietas ieejot iestādes telpās pajautāt vai pie datora kāds nestrādā, jo uz galda pie datora bija atstāti dokumenti, kas liecināja, ka tiek strādāts, un uz to ka jaunietēm tika norādīts nekliedzot ka jāpierakstās žurnālā cik lapas ir izkopētas, tika uzrakstīta šī sūdzība. Tāda lūk ir mūsu nākotne kura tiek nosaukta par demokrātiju- neaudzināti jaunieši, visatļautība, pieklājības normu neievērošana.

Latviešu tautas 16.12.2016

Bet kāpēc printers melnbalts? No ES fondiem bija izdalītas naudas uz KRASAINIEM printeriem! Atkal "optimizācija" (lasi: naudas zagšana)?

R Rūta.Rūta 16.12.2016

Vija Šmeikste, mūsu ierašanās jau iepriekš bija saskaņota ar attiecīgo par printeri atbildīgo personu, viņa redzēja, ka mēs esam atnākušas un zināja, ko mēs tur darām.
Ja Jūs esat piemirsusi, tad atgādināšu, ka Jūs tajā brīdī atradāties blakus kabinetā un kopā ar kolēģi pētījāt kaut kādus dokumentus. Jūs atradāties pārāk tālu, lai es nekliedzot varētu ar Jums sasveicināties, taču ņemot vērā situāciju, man likās lieki iet jums klāt un traucēt darbu, lai sasveicinātos.
Tad Jūs pēkšņi izsteidzāties ārā no kabineta un arī NESASVEICINĀJUSIES sākāt uz mums kliegt. Kad centos kaut ko atbildēt, Jūs mani vismaz divas reizes pārtraucāt un pārkliegt Jūs nemaz nespētu, pat ja mēģinātu.
Kā arī attiecīgajā situācijā nebija iemesla aizrādījumam, bet tikai atgādinājumam, jo mēs vēl nevienu lapu nebijām paspējušas izprintēt. Varbūt Jūs, Vija Šmeikste, pasūtot birojam jaunu galdu mēdzat parakstīties, ka galdu esat saņēmusi, lai gan piegāde vēl nav veikta, bet es parasti parakstos tikai pēc pakalpojuma/preces saņemšanas.
Pie tam vakar Jūs zvanījāt manai mammai, lai ''atvainotos'', un aizbildinājāties ar to, ka es pati kaut ko esot sajaukusi, ka Jums esot tikai skaļa balss, bet šodien komentārā Jūs jau liekat noprast, ka vispār neesot pacēlusi balsi.
Kas attiecas uz dokumentiem, likt konfidenciālus dokumentus uz galda, uz kura atrodas publiski pieejams dators ar internetu, ir ļoti bezatbildīgi. Jūsu dokumentus neaiztiku un neskatījos un tam nav nekāda sakara ar mani un manu sūdzību.
Tuvumā atradās vairāki cilvēki, kuri redzēja un dzirdēja visu notiekošo, tādēļ nevajag mani apvainot apmelošanā, jo neesmu piedomājusi klāt nevienu sīkumu.
Turklāt Jūs kliedzāt ne tikai uz mani, bet pēc tam arī metāties virsū visiem pārējiem darbiniekiem un kliedzāt uz viņiem. Drīzāk skumji ir nevis tas, ka beidzot viens cilvēks atļāvās pasūdzēties, bet gan tas, ka cilvēks, kurš ieņem augstu amatu atļaujas pret citiem cilvēkiem izturēties kā pret pabirām. Man tas likās pretīgi un nespēju klusēt.

O Oskars1241 16.12.2016

Es domāju ka šāda, nu jau personīga rakstura problēma, ir risināma aci pret aci ar vārdiem, nevis ar interneta starpniecību.

R Rūta.Rūta 16.12.2016

Domāju,ka Jums, Oskar, ir taisnība. Es arī ceru, ka man būs iespēja šo visu izrunāt aci pret aci un ka šoreiz tā būs konstruktīva saruna.

T Totja 17.12.2016

Dzirdēju šo sarunu no malas un lai gan esmu no Vārkavas un man vajadzētu būt Vārkavas pusē par krāsaino printeri utt,bet taisnība ir Vijai,viņa nekliedza uz Jums.Un Tavi meli Rūta sākas jau brīdī,kad rakstīji,ka biji pārsteigta,ka nezināji,ka tur stāv melnbalts nevis krāsains printeris-meli,meli,meli!Tava mamma deju kolektīvā un ne tikai deju kolektīvā arī pa Vārkavu jau sen skandelēja par šo printeru maiņu.Netēlo naivulīti un beidz darba laikā dzert kafiju un sēdēt draugos,ko bieži redzu ejot Jums abām garām.

R Rūta.Rūta 17.12.2016

Totjas kundze, pirmkārt es necentos izlikties PĀRSTEIGTA tikai rakstot sūdzību pieminēju arī tādu faktu, ka krāsainās drukas printera vietā ir melnbaltās drukas printeris. Par to, cik tas ir likumīgi, lai spriež atbildīgās instances.
Otrkārt, mana mamma skaidri apzinās, ka nebija klāt notikuma vietā, un šajā visā cenšas neiesaistīties.
Treškārt, klaigāšanas incidenta laikā neatceros manījusi NEVIENU no personām, kas ikdienā mēdz ienākt mūsu kabinetā.
Ceturtkārt, tas nav iespējams, ka Jūs mani ikdienā bieži redzat ''sēžot draugos'', jo es jau kādu pus gadu vairs nemaz neesmu reģistrējusies sociālajā tīklā draugiem.lv. Būtu bijis labāk, ja pirms komentāra rakstīšanas būtu pacentusies vismaz pārbaudīt, vai esmu reģistrējusies draugiem.lv. Un pat ja tā būtu, tas nekādā veidā neattiecas uz šo lietu.
Ņemot šo visu vērā, ''Totjas'' kundze, Jūsu komentārs izskatās safabricēts. Turklāt pareizrakstības kļūdas un izteikšanās stils ir aizdomīgi līdzīgi Vijas Šmeikstes rakstītajam komentāram.

L Leimane 17.12.2016

Vēlos sākumā sasveicināties,Labvakar!Lasot visus šos komentārus,īpaši Totjas kundzes,es nevaru piekrist nevienam komentāram,jo ejot garām pagasta ēkai,kultūras centram redzu ļoti smuki izrotātus logus.Un pēc cilvēku stāstiem,to ir paveikušas šīs divas meitenes.Un tad man ir tāds jautājums,pa kuru laiku viņas varēja paveikt šo lielo darbu,ja viņas tikai sēž un dzer kafiju?!Un cik es zinu,meitenēm ir kabinets kurā viņas strādā,un tur īpaši bieži neviens garām nestaigā,lai redzētu cik bieži dzer kafiju vai sēž dr.lv. Gribu piebilst,ka katrai strādājošai personai ir tiesības uz kafijas pauzi.Tāpēc iesaku,mīļie Vārkavas ļaudis,pirms kādu apvainot,Apdomājiet!!!!

R Rūta.Rūta 17.12.2016

Ļoti jauks komentārs. Paldies!
Pašai par sevi palika kauns, laikam esmu pāršāvusi pār strīpu ar šo visu.

Z zubiite 17.12.2016

Labvakar...es arii piekriitu Leimanes kaldies meitenem parundzei.Pati esmu redzeejusi meitenes darba procesaa.Sarotatie kluba un pagasta lielie logi prasija loti lielu un darbietilpigu laiku.Paldies meiteneem par smalko juvelierdarbu uz logiem.MALACI.Un nenemiet galva ko te raksta neaudzinatas un pastulbas totjenietes...uz prieksu...