Varbūt jau ir laiks... - Ārstniecība

Varbūt laiks sākt nopietnāk cīnīties ar smēķēšanu? Lai to izdarītu, izlemiet:
1. Nodrošināt visiem nesmēķētājiem un tiem, kuri neslimo ar alkoholismu, vasaras periodā uz valsts izdevumiem piešķirt papildus dienas pie darba likumā paredzētajam atvaļinājuma.
2. Nepašķirt smēķētājiem par onkoloģijas ārstēšanu par valsts līdzekļiem, ieskaitot viņu ģimenes locekļus: ārstēšana ir jāapmaksā pilnībā!

Может уже пора начать более серьёзно заняться борьбой с курением? Для этого постановить:
1. Предоставлять всем некурящим и не страдающим алкоголизмом предоставлять отпуск в два дополнительных дня в летний период за государственный счёт к положенному по закону о труде.
2. Не оплачивать курящим лечение от онкологии за государственный счёт, в том числе и членов их семей: лечение должно быть оплачено в полном объёме!

RAMONA👀 09.09.2023

Hmmm, mans darba devējs nemaz nezina cik daudz pīpēju un dzeru. Man būs papildus atvaļinājums.
Mans ārsts arī nezina, jo meloju. Arī ārstēšanās būs par valsts līdzekļiem.

Bet tas var prasīt vēl vienu papildinājumu: veikt dūmu pārtraukumus darbā kā vienu no atlaišanas iemesliem?

Velvetpopstar 09.09.2023

Tik pat labi var melot, ja nesmēķē un nedzer. Tam būs jāveic speciālas analīzes, la pārbaudīti vai nemelo.

Es zinu: latvieši ir lieli meļi un liekuļi!

S Sīka2 10.09.2023

O, Tvaika ielā internetu pieslēdza 😂😂😂