Vannas puķes SIA - Krāpšana

Uzņēmumu VANNAS PUĶES / VANNAS ZIEDI apkrāpj cilvēkus! Facebook lapā atrodama gan kā Vannas ziedi, gan vannas puķes, ir arī tiktok un mājaslapa vannaspukes.lv, apmaksātas reklāmas. Viss izskatās skaisti un oficiāli, ar daudz sekotājiem, bet šoreiz tas ir maldinoši. Samaksa notiek officiāli caur mājaslapu, ar bankas pārskaitījumu, pēc kura atnāk rēķins. Tomēr prece netiek izsūtīta, kā arī atbildes tiek sniegtas ļoti reti vai vispār ignorētas. Sāk aizbildināties, ka pieprasījums ir liels un kavējas materiāli, vēlāk jau tiek iejaukta veselība. Uz zvaniem vispār neatbild. Kā arī pie postiem komentāri tiek dzēsti ārā, ja tiek uzdoti jautājumi - kad tiks izsūtīts sūtījums un šobrīd ir liegta komentēšana. Pēc manas negatīvās atsauksmes, tiku nobloķēta! Neuzķeraties!
Paliksiet bez preces un bez naudas, kā arī tiksiet vēl pie visa vainoti.
Katru dienu intensīvi tiek reklamēti jauni posti ar atlaidēm, bet uz ziņām neatrod laiku atbildēt, arī nekautrējas video atklāt savu seju!

O Omammma 07.08.2024

Interesanti, ka janvārī izslēgta no PVN registra, bet facebook diskusijās, kur citi rāda savas apmaksas, jūnijā PVN iekasēts. Tas ir vēl viens pārkāpums, jo PVN nedrīkst iekasēt, ja nav PVN maksātājs.