www.sudzibas.lv Vannas atjaunošana Krāpšana, nekvalitatīvs darbs

Vannas atjaunošana - Krāpšana, nekvalitatīvs darbs

Pasūtīju pie meistara vannas atjaunošanu caur ss.lv (https://www.ss.lv/msg/lv/construction/plumbing/plumbing/baths/jofbk.html).
Sarunājam satikties, likās ka viss ir labi. Meistars strādāja, kā sludinājumā rakstīts, divas dienas - katru dienu pa vienu stundu. Uzklājot pirmo kārtu palūdza samaksāt naudu par vannas restaurāciju. Samaksājot naudu pretī saņēmu garantijas lapu.
Pēc divām dienām, kad vanna pilnībā izžūvusi, konstatēju, ka tā ir nelīdzena. Sazinajos ar meistaru un lūdzu kvalitatīvi pabeigt darbu uz ko saņēmu atbildi, ka Jūs gribējat balto vannu, viņa Jums baltā arī ir un tika nolikta klausule.
Secinājums - šīs piedāvājums ir krāpniecisks darījums un garantijai nav nekādas nozīmes. Meistara telefons - 26967887.

E

A Anita Lasmane 17.05.2016

Gribu padalīties ar savu pieredzi vannas restaurācijā. Gadu atpakaļ pie šī meistara atjaunoju savu vannu, pēc izžūšanas vannai varēja just minimālus nelīdzenumus dažās vietās, bet apmēram pēc mēneša tie nelīdzenumi izzuda. Mums taču arī ir jāsaprot, ka tā ir vecās vannas atjaunošana, nevis jaunās vannas ielikšana.
Mana vanna vēl arvien ir balta un krāsa nekur nav nolobījusies. Tāpēc uzskatu šo sūdzību nepamatotu.

S Skaidrite Vasiļjeva 04.01.2018

Vai variet pateikt, cik maksāja šis darbs?

A Anita Lasmane 17.05.2016

Man arī ir komentārs par šo sūdzību. Pirms diviem gadiem man restaurēja šis meistars. Viss stāv vēl arvien. Esmu ļoti priecīga. Vanna izskatās ļoti labi. Tīru ar Cif, tā kā ir norādīts garantijas talonā. Vanna ir super balta vēl šodien. Krāsa ne vienā vietā nav atgājusi