www.sudzibas.lv Vandas Strugovecas franču buldogi Kucēni kā naudas pelnīšana

Vandas Strugovecas franču buldogi - Kucēni kā naudas pelnīšana

Ar ģimeni jau kādu gadu meklējām un plānojām franču buldoga iegādi. Caur ss.lv sludinājumiem atradām un pieteicām tikšanos Jumpravā pie Vandas Strugovecas (Vandas Pavāres).Apskatījām, vienojāmies, ka vakarā sazināsimies, lai dotu savu atbildi - ņemsim vai nē. Kā norunāts sazvanījāmies - visu sarunājām, kad brauksim pakaļ, jau vārdiņu bijām izdomājuši, sarunājām dalīto maksājumu un pirmās iemaksas apmēru. Bijām ļoti priecīgi, meitiņa vienkārši sajūsmā.Pienāca nākamās dienas rīts un atnāk gara telefoniska ziņa (sms), ka kucēnu mēs nedabūsim. Vakarā šī persona esot runājusi ar savu māti, ka atdosot kucēnus kaut kādam pārpircējam, kurš ņems visus trīs palikušos kucēnus un varot maksāt uzreiz. Tā nu sapratu, ka šai ģimenei suņi ir tikai naudas pelnīšanas veids. Patiesais kucēnu liktenis neinteresē. Pie mums viņam tiešām būtu klājies labi, būtu mīlēts un lolots, bet tagad - pilnīga vilšanās suņu audzētājos.Kā, lai to tagad pasaka meitiņai? Ka suņuka nebūs?Uzmanieties no Vandas Strugovecas (Vandas Pavāres) un viņas mātes.

F