Valsts valodas centrs - Vājas zināšanas

Kā mēs varam uzticēt viņiem valsts valodas aizsardzību, ja viņi paši to nezina?
Kā viņi var kaut ko prasīt no citiem, jā paši nezina un neciena īstus vārdus?
Protams var izmantot "kroplus vārdus" savā personiskajā dzīvē, bet mēs runājām par veikaliem, par reklāmām, par televīziju, radio un presi. Viņiem, taču, vajadzētu rakstīt pareizi!
Priekš kam mums tad vispār kaut kā un kaut ko mainīt izglītību? Lai citi zinātu latviešu valodu labāk par latviešiem?
Nedrīkst pieļaut valodas piecūkošanu ar svešvārdiem, turklāt ar tik neglītiem!

Z

Работяга 21.02.2018

Kam vajadziga jusu izglitiba,99% administrativa darba sez tevs, dels.. Bet ja pasi ies stradat tevi jautas ka tu zini latv valodu un latvjas vesturi.. Bet ja kads pazins tad laipni ludzi ar kulinarijas izglitibu! Jau uzticejat un valsts likumdosabu un to izpildisanu un valts valodu uzticesiet!

C critical thinker 21.02.2018

kāda tad bija sūdzība? te redzams tikai uzpūtīgs kašķis.
par vārdu digitāls? un, kas vainas?

Sigita Bronze 22.02.2018

Islande, Īslande vai Ledzeme?

Sāc ar sevi un raksti literāri pareizi: piem. "Priekš kam" - atvasināts no "для чего", latviešu valodā aizstājams ar "kāpēc" jeb "kamdēļ"! Citādi uzreiz redzams, īsts latviešu gars - meklējam skabargu, neredzot baļķi.

L Lauma Ragovska/Sloka 09.08.2018

Par SIA"Latvijas Namsaimnieks" priekšnieku Mihailu Čerņavski..
Kāpēc ir atļauts par mums simtiem tūkstošu Latvijas iedzīvotāju likteņiem lemt, cilvēkam bez latviešu valodas zināšanām (jārunā pareizi krieviski). No 2017.gada maniem pieprasījumiem(rakstiski un mutiski), atbildi man viņš nav sniedzis līdz 2018.gada augustam. Sazinājos ar viņu telefoniski 2018.gada 9.augustā, bet viņš nesaprata ko es latviešu valodā viņam jautāju, tāpēc mūsu tālāko sarunu nodeva kādai savai darbiniecei.
Man gribās zināt ko Latvijas valodas centrs tiem simtiem tūkstošu Latvijas iedzīvotājiem (pensionāriem) liks mācīties, lai izdabātu tam vienam valodas nepratējam? " Latvijas valodas centrs" redzu, ka ir nodibināta "Latvijas namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācija" ar Ģirtu Beikmani priekšgalā, bet tur mājas lapa ir angliski. Ko darīt mums latviešiem?