Vugd - nolaidība

Jau no vakardienas man ir slikta dūša, kā no saindēšanās esmu pārliecināts, ka tas ir no kīmiskās avārijas kundzinsalā.Vismaz varēja ieslēgt savu sirēnu un masu mēdijos palaist info ar aicinājumu izbraukt ārpus Rīgas.

E Etilspirts&Gurķītis 24.07.2009

Mierini sevi ar domu - ja tas būtu no saindēšanās ar Acetona ciānhidrīnu, Tu jau būtu miris. ;)

S sinis 24.07.2009

Nu patiesībā ar kādām tiesībām viņi varēja izlemt par manu un citu cilvēku dzīvībām, ka neslēgs sirēnas es nesaprotu.

Jo arī manā rajonā smaka bija, tāda kā gāzveida tāda cigarešu piesmaka kaut kas tamlidzīgs.

K Krotow 24.07.2009

Acetona ciānhidrīns pēc mandelēm smaržo... tiesa, uz īsu brīdi. Pēc tam atkarībā no dzīvē padarītā ostīsi vīraku vai sēru. Cigarešu piesmaka nav no tā - vnk nestāvi blakus smēķētajiem.

A albis 26.07.2009

vajadzēja lietot gāzmasku ko tik ''labi dalīja'' pašv. policija. CIRKS .