Vugd - Nelikumības

Vēlētos pateikt, var sūdzēties cik vēlies, baltie krekli ir uzcēluši tādu piramīdu ka klāt netiec nevienam. Visi zin, kas kā notiek, bet risināt nē. Vēl pie viena vēlos pateikt paldies visiem Melnā darba darītājiem ar ko kopā bija nācies strādāt, glābt, sportot, izturību jums un neuzkāpt uz grābekļa. Priekšniekiem vienmēr ir taisnība, tie var ar citu likteņiem darīt ko vēlas, atlaist slimības laikā ar pantu tas ir tīrais nieks!

31.10.2020

H Helsu 01.11.2020

Ir situacijas, kad darba devejs var uzteikt darba attiecibas ari sada situacija.
Labakais variants ir versties valsts darba inspekcija uz konsultaciju un iespejams vini var palidzet sini situacija.
Jus neaprakstijat savu konkreto situaciju, tadel saubos, ka kads ko vairak spetu ieteikt.
Izturibu nākotnē!