www.sudzibas.lv Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Drošības neievērošana un veselības apdraudējums

Valsts Ugunsdzēsības Un Glābšanas Dienests - Drošības neievērošana un veselības apdraudējums

Individuālos aizsargmaskas izņem no struktūrvienības un aizved uz pārbaudi, izsniedzot 1 masku uz 4 cilvēkiem (viens lieto šodien, rīt otrs utt). Darbiniekam, kurš veic masku pārbaudi, ir iespēja (gan aparatūra, gan transports) pārbaudīt sejas maskas pēc fakta, braucot katrā struktūrvienībā, tomēr viņš to nedara. Epidēmijas laikā tas ir ne tikai bezatbildība, bet gan noziegums. Reģionālā vadība visu zin, tomēr uzskata, ka viss ir normāli ( neviens taču nav saslīmis pagaidam). Krimināllikumā ir pants par noziedzīgo bezdarbību, reğionālás vadības uzvedība tāda un ir. Savukārt, masku izņemšana epidēmijas laikā ir ugunsdzēsēju veselības un dzīvības tīšs apdraudējums

03.04.2020

A

Vairāk sūdzības par Valsts Ugunsdzēsības Un Glābšanas Dienests

T Turkey901 03.04.2020

Lūdzu stādaties priekšā Anonimus11, lai vadība zin savus varoņus, kāpēc slēpties cīņā par savām tiesībām?!
Bailes par sekām, Jūsu drošsirdība?!

A Anonimus11 03.04.2020

Mums jau ir gadījumi, kad kāds stādījas priekšā, vairs nestrāda

Работяга 03.04.2020

anonimus kas rupj stradajatxjus vai ne? latvija 2 mln cilveku apkompj 500 biznesmenus, un ja viniem tuvus 50 gadus neplanots arkartas situacijas varat vnk oznaties pa ielam ar bomziem kamer nepasauks glabt uznemeju dargako dveseli!

h3natymast€r 04.04.2020

tad kad cilvēks cīnās par savām tiesībām uz drošību(savā darba vietā) veselību un dzīvību - TAD TU, KROPLAIS BEZSMADZEŅU IZPISTAIS PUTNS BĻAUJ PAR ANONIMITĀTI !
PATS VARBŪT STĀDIES PRIEKŠĀ ?!