LV RU
www.sudzibas.lv Valsts Policijas koledza Iedzivosanās valsts naudā

AtrisinātaValsts Policijas koledza - Iedzivosanās valsts naudā

Aldona homica darba laikā catojas, interesanti par ko tai sievietei maksā valsts tik bargu naudu kā docentei tas, ka vina prot spelet tenisu, to var iemacit piecgadniekam darba laikā, tā jau ir visatlautiba redziet darba laikā, ka sī sanem bargu naudu kā docente no valsts, otram vina skabargu redz pamanās nokritizet, bet pati ir iesedusies kreslā lidz muza galam - pretigi tadi docetaji, nu vinai viss ir atlauts otru pataisit par mēslu tapec, ka docente.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta ILONA 123 28.06.2019

Sudziba atrisinata

Il

Komentāri (7)

Rx RXX 28.06.2019

Izmisušas dvēseles brēciens stacijas peronā... Vai Jums tik tiešām liekas, ka 1239-1264 EUR BRUTO ir nepamatots atalgojums cilvēkam, kurš ir ieguvis doktora grādu savā nozarē? Jūs vispār zināt, ko tas nozīmē?

Il ILONA 123 28.06.2019

daudzi ar augstako izglitibu sanem daudz mazaaku algu un pelnot ,nevis alga,kas ir pavisam kaut kas cits

Rx RXX 29.06.2019

? Vēl mazāku - cik tas būtu? 10 e-talonus?

Tu Turkey901 28.06.2019

Pāķis iestājies policijas koledžā un jau pirmajā gadā uzstāda savus noteikumus, diktē kam un kā būtu jādara?!

Il ILONA 123 28.06.2019

Lai tak catojas ,ja patik ,jo liela prieksniece ,parejie nekas neskaitaas vinas aciis un diez vai ,ari tuvi cilveki

Sw swizz 29.06.2019

Pazīstu personīgi , profesionālas darbības jomā.
Profesionāls , vienkāršs cilvēks . Labprāt studētu/ mācītos pie viņas. Jā pieļauju ka viņa varētu būt skarba pasniedzējs. Tomēr haltūrēt? Nē, nekas par to neliecina.

Ox OXXO 09.07.2019

Profesionāle! Zinu personīgi, mācījos- prasīga, pret visiem taisnīga. Daudziem būtu jāpamācās no viņas, kā strādāt, sava darba fanātiķis! un skauģu laikam jau pietiek,jo nešķiro pēc zvaigznēm un amatiem!

Čato, smieklīgi gan, un darba laikā, vadot praktiskās nodarbības-tas galīgi nav pat iespējams, te rakstītājs ir personīgi aizskarts laikam, jo pat nezina šī pedagoga darba specifiku...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes