www.sudzibas.lv Valsts policija nepieņiem iesniegumu

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Baložu iecirknis - nepieņiem iesniegumu

1 сентября этого года в нашем поселке "Jeņči" жестоко избили соседа, ворвавшись к нему в дом и выведя его на улицы, проведя по всем участкам на свой 269 участок, свидетелями чего были многие соседи, в том числе и мы. Также некоторые соседи видели, как его избивали и женщины с этого участка сидели и наблюдали ха этим. Собрав показания соседей, записав их на диктофон, потерпевший с женой поехали в полицейский участок на Ригас 20, в Баложи, где их принял У.Валтерс. После выслушанных от него унижений, выгнав жену из кабинета, Валтерс отказался принять заявление, издеваясь при этом над потерпевшим, хотя накануне и полиция и скорая помощь зафиксировала побои. Весь наш поселок теперь боится за себя и своих детей, потому что угрожали и жене и тем, кто пытался вмешаться. Просто не знаем, что теперь делать, ведь показания были даже собраны, тут даже не надо было полиции напрягаться и особо работать!

T

D DaVinci 03.09.2012

Arī man nozaga automašīnas numuru, bet Baložu VP patieca ka nekā tāda nav bijis, nevajagot izdomāt, lietas nebūs (nevar taču statistiku bojāt).

S smersh 03.09.2012

1) Обратитесь в KNAB. Сотрудники Центра приема заявлений принимают, регистрируют и рассматривают заявления жителей, а также учреждений и организций о совершенных или начатых корруптивных правонарушениях, совершенных или совершаемых должностными лицами/
2) напишите жалобу в отдел внутренних расследований
3) сообщите на телевидение http://www.kriminalinform.lv/contacts
4) обратитесь в газеты в редакции криминальных новостей

J juris plenkovs 01.05.2015

Man ar šo baložu policijas iecirkni arī ir problēmas. Jo Ķekavas pašvaldības policija 2014.gada 21.maijā ielauzās manā privātīpašumā, uzbruka man. Pēc kā izsauca ātro palīdzību un piespiedu kārtā aizveda mani uz psiheni. Motivācija šādai darbībai bija sekojoša ka es būdams alkohola reibumā gribējis nodedzināt māju. Bet interesantākais ir tas ka zemes grāmatā nav mājas, mājas grāmatas arī nav, māju reģistrā šādas adreses uz kuru bija izsaukums arī nav. Pēc atgriešanās no psihenes no kuras mani izmeta kā kaķi no pienotavas. Ierodoties savā īpašumā konstatēju faktu ka es vairs nevaru iekļūt savā īpašumā. Griezos pie pašvaldības policijas pēc paskaidrojumiem, kā tas nākas ka es pēc viņu nelikumībām esmu izlikts uz ielas. Uz ko es saņēmu visāda veida draudus un ņirgāšanos, pēc kā vel tika celta apsūdzība par auto vadīšanu alkohola reibumā, kas bija punkts pašvaldības policijas nekaunībām. Vērsos ar iesniegumu valsts policijā ar iesniegumu par pašvaldības policijas patvaru, kur mani pēc tam nosūtīja uz tiesas medicīnas ekspertīzi par miesas bojājumiem. Pēc ilgāka laika saņēmu vēstuli no valsts policijas inspektora par to ka mans iesniegums tiek nosūtīts izskatīšanai pašvaldības policijai. par ko mani pārņēma ne tikai neizpratne par likuma kropļojumu mūsu policijas izpratnē. Pēc kā sāku kasīties ar pašvaldības policiju. Galu rezultāts mani notiesāja par auto vadīšanu dzērumā, ko es netiku darījis uz pašvaldības policijas it kā sniegto ziņojuma pamata. Bet tā arī līdz šai dienai neesmu ticis savā īpašumā, kā arī vel jo projām nevaru panākt to lai šos pašvaldības policistus sauktu pie kriminālatbildības, tāpēc ka valsts policijas baložu iecirkņa darbinieks nesaskatīja ka ir veikts noziedzīgs nodarījums. Kā arī tiesa nesaskatīja ka pašvaldības policists būtu ieinteresēts lietas iznākumā. Nervi neizturēja vērsos ar iesniegumu prokuratūrā, kur nebija ilgi jāgaida, un saņēmu atbildi. To ka baložu iecirkņa priekšniekam nosūta manu iesniegumu pamatojoties uz KPL . 371. panta 2. daļas . Par izskatīšanas rezultātiem ziņot man. Atverot KPL. 371. panta 2. daļu redzams uz kā ir balstīts mans iesniegums un šī panta pamatā ir vel viens pants kas norāda prokuratūras pamatojumu. Tas būtu ja valsts policijā tiek iesniegts iesniegums kuru sastāvā tiek norādītas noziedzīgas darbības, tad šo iesniegumu nevar nosūtīt atpakaļ zemāk stāvošai institūcijai izskatīšanai, bet gan pašai valsts policijai ir jāizmeklē šī iesniegumā norādītās pret likumiskās darbības, kas netika izdarīts, kas nozīmē to ka attiecīgā valsts amatpersona ļaunprātīgi izmanto sava dienesta stāvokli. Kā arī vel jo projām esmu neskaidrībā par to kas būs vai nebūs, vai izdosies pašvaldības policijas likumpārkāpējus saukt pie atbildības vai nē, jo uz doto brīdi ir ļoti liela klusuma pauze, kas man liekas pārāk aizdomīga, jo man tā liekas un ir saprotams ka šī lieta tiks vilkta kā pussprāgušu kaķi aiz astes. Lai man kas ir norādījis kādi blēži strādā mūsu tiesībsargājošās instancēs, un pierādījis to ka šie blēži var nevainīgu cilvēku dažas stundas laikā atstāt bez īpašuma, par kuru vienalga jāmaksā nodoklis, var apmelot un atstāt bez vadītāju apliecībām, uzspiest samaksāt sodu un visu pārējo.Atstāt bez darba ar otrās grupas invalīdu un nepilngadīgu bērnu. Takā ir jautājums šāda veida pabirām ir vieta valsts institūcijā par mūsu nodokļa naudu. Takā valsts prokuratūrai un iekšējās izmeklēšanas dienestam būtu šim baložu iecirknim jāķeras nekavējoties klāt un visai nopietni jāpārbauda šis personāls uz atbilstību ieņemamajam amatam, un vajadzētu sākt ar pašu priekšnieku .