Valsts Policija - Valsts policija

Dīvainā Latvija un dīvainā policijas atbilde uz iesniegumu. Lietas būtība. Astoņdesmit gadīgai sievietei no kakla norauj zelta ķēdīti viņa uzraksta iesniegumu policijai un saņem šādu atbildi. Kārtējā anekdote par policiju. Smējāmies labi vēl ka galvu nenogrieza, ari tad policija to uzskatītu par pazaudēšanu. Pievienojam policijas atbildi uz iesniegumu.

B

K kurmiks3 21.07.2013

Esmu sajuusmaa par policijas darbu, un valsti kopumaa.

T tiritajs 21.07.2013

nakomans norauj kediti un uzrakstit 80 gadigam cilvekam ko tadu, ne nu galvenais ka siem algas vajagot paaugstinat. pilsoni guli mierigi tava policija tevi sarga...

E eze 21.07.2013

Parasta atrakstīšanās, lai nekas nebūtu jādara.
Es laikam atkārtoti rakstītu iesniegumu un lūgtu atbildi par dārgmetāla ķēdītes NOLAUPĪŠANU nevis pazušanu.

S [email protected] 27.07.2017
Izmantošana..

Sveiki..Rolands Odzelevičs sūta bildes ar naudu.. Plātās. Un pieprasa meitenēm kailfoto..uzpērk pa naudu meitenes. Un tad saka,ka publicēs internetā! Man jau sāk palikt bail. Daudzām manām draudzenēm arī raksta.

B Bosiks 04.09.2017

Tu meitene dabusi kriminalpantu par nepatiesu ziņu publicēšanu interneta. Pret tevi cilveks versīsies policijā. Ja tu esi tik gudra un ej ar tam meitenēm uz Policiju. Un paradiet visas sarakstes zvana ierakstus. Reālus faktus. Nevis kaut kādas viltotas what's app sarakstes.

P Paradieks 24.11.2017

Ka gan var viltot watsap sarakstes? Ja tur ir tava bilde?;D

K kumode555 09.05.2018
Bezkauniba,blausana,draudi

Sudziba ir konkreti vienu personu.Vavilovu Gabrieli kura strada kriminalpolicija.Vina draud,nirgajas,draud atnemt bernus ja nedaris ko vina liek.Skatoties acis nirgajas...bernus sauc par ... ne policijas darbinieks

D Dmitrijs 16.05.2018
Paldies

Спасибо за труд, побольше терпения, здоровья родным!

Kostantins 464656 20.12.2023

Policija nemāku Strādā viņiem visiem iedod pa galvu nemāku braukt viņiem vieni sastrēgumi

A AXx 29.12.2023

Atbildes vēstulē par ķēdīti nav paskaidrots no policijas puses, kāpēc netiek uzsākts kriminālprocess, vai vismaz kāpēc netiek meklēts vainīgais? Vienmēr ir jābūt argumentācijai un paskaidrojumam. Ja tā nav, var uzskatīt, ka policija nav sniegusi apmierinošu atbildi. Iesaku rakstīt vēlreiz iesniegumu un norādīt, lai policija norāda, kāpēc netiek uzsākts kriminālprocess. Ķēdītes noraušana tomēr ir personas privātās telpas aizskaršana, ne tikai nozagšanas fakts. Pie tam, lai to izdarītu ir jāpielieto fizisks spēks, līdz ar to var uzskatīt, ka ķēdītes īpašnieks tika fiziski ietekmēts. Pie tam, atkarībā no ķēdītes lieluma, zaglis diemžēl var arī veikt fiziskus miesas bojājumus cietuslšajai brīdī, kad rauj nost ķēdīti. Jo ķēdīte nav vienkārša manta, piemēram, soma, bet objekts, kas atrodas uz cilvēka ķermeņa.