Valsts Policija - Tā mūs sargā

Pāris dienu atpakaļ biju Rīgā uz konsultāciju un pēcpusdienā devos mājās, dzīvoju Ogrē ar vilcienu. Iekāpjot pirmajā vagonā uz sēdekļa gulēja piedzēries vīrietis. Konduktore aizgāja pie mašīnistiem lai pajautātu ko darīt. Abi vilciena vadītāji iznāca paskatījās un pateica, ka izsauks policiju. Līdz vilciena atiešanai bija palicis minūtes 10. Protams policija neieradās un vilciens devās ceļā ar piedzērušos vīrieti, kurš braucis no Jūrmalas, jo vilciens pienāca no Slokas.
Konduktore otreiz iegāja pie vilciena vadītājiem, kad viņa iznāca un uz neapmierināto pasažieru jautājumiem atbildot pateica, ka Šķirotavas stacijā šo vīrieti policija savāks. Vilciens pienāca Šķirotavas stacijā un stāvēja ilgāk, nekā bija paredzēts, acīmredzot gaidīja, kas policija atnāks un noņems šo vīrieti. Šķirotavā policija atrodas 10 metru attālumā no perona. Nostāvējis apmēram piecas minūtes vilciens devās tālāk, protams ar piedzērušos pasažieri, kurš jau bija paguvis nokrist no sēdekļa un gulēja uz grīdas.
Pēc Salaspils vagonā ienāca viens no vilciena vadītājiem un konduktoram pateica, ka Ogrē policija būs.
Ogrē tiešām iekāpa divi policisti un šo piedzērušos vīrieti iznesa no vagona.
Mani pārsteidza mūsu policijas darbošanās, ja no Rīgas līdz Ogrei nevarēja atrisināt šķietami vienkāršu problēmu un cik cilvēku visā šajā procesā bija iesaistīti? Droši, ka vilciena vadītājs šo jautājumu kārtoja caur stacijas dežurantiem.
Secinājums viens-NEVIENA POLICIJAS DAĻA NEGRIBĒJA KRĀMĒTIES AR ŠO DZĒRĀJU! KURAM VAJADZĪGAS LIEKAS KLAPATAS!
TĀ KĀ SEVIŠĶI NEPAĻAUJATIES UZ POLICIJU!

E

T tsuyashi 12.06.2010

Kas guļ tas negrēko!:) Ko tur celt traci nesaprotu, vot ja viņš piedzēries ar stroķi vicinātos, cita lieta.

E Eseeseseseses 12.06.2010

es arii nesaprotu, par ko eliina cepas. vins ko - skalji bljaustiijaas un lamaajaas? vicinaaja rokas un aizskaara pasazierus? bija apcuraajies un smirdeeja? vai vienkaarsi klusi bija atluuzis sabiedriskaa transporta seedeklii? nu lai tak atpuusas cilvis, tev tad kas? tavas esteetiskaas juutas un moraales normas aizskar? vienkaarsi nepieveers uzmaniibu, panem un tramvajaa kaadu graamatinju palasi - i izgliitosies, i nebuus nervi jaabendee..

H Homo begemnotikus 12.06.2010

Policijai bija jāsavāc šīs sudzibu veidotais..

H Homo Begemnotikus 13.06.2010

Redziet, ja šāds piedzēries tipiņš guļ un nevienu netraucē, tad jau OK! Bet te spriežot pēc komentāriem, arī parādās mūsu cilvēku vienaldzība! Pareizi, ne mana cūka, ne mana druva! Tāpēc jau mēs esam tādā pakaļā!
Es tāpēc ar vilcienu nebraukāju, jo nav iespējams sēdēt smirdīgā vagonā, it sevišķi vasarā! Un tad vēl mūsu pasažieri uzskata, ka vagons ir atkritumu konteiners un atstāj pudeles, čipsu pakas, hamburgeru iesaiņojumus un citus savus mēslus! Kāds taču to visu tīra un viņam par to maksā naudu, lūk jums biļetes cena aug! Mazāk dirsiet vagonā paši un neļaujiet to darīt citiem, tad nebūs šādu sūdzību!
BET PAR TO DZĒRĀJU-NEPROTI TURĒT, NEDZER!

E Eseseseseseses 13.06.2010

Izlasiiju rakstinju veelreiz un ziniet, par ko patiesiibaa policiju vajadzeeja saukt - par to, ka abi masiinisti vienlaikus iznaaca no kabiines paskatiities uz siini...bet kurs vilcienu pa to laiku vadiija? autopilots?

E Eseseseseseses 13.06.2010

aaa, sorry, kludijos, izradas, ka taja bridi vilciens vel nebija saacis braukt..

J juh 13.06.2010

Nekādu pretenziju, bet nenormāli rēcīgi-"DZĪVOJU OGRĒ AR VILCIENU"!

H He-he-he 13.06.2010

He-he-he! Tiesaam - kaada izvirtule! Dziivo ar vilcienu, bet atlaujas par nekaitiigu ieshmigojusu onku suudzeeties!

A Aļona 14.06.2010

Kāds vilcienam ir krāniņš?

9 999 15.06.2010

Lai taču tā bezfilma tur guļ! Vai skauž, ka nevari pielieties un atslēgties uz vilciena grīdas? Nesaprotu. Mūsu valstī pat katram bērndārzniekam skaidrs, ka onkulis guļ, jo onkulis bezfilmā.

K Katt23 15.06.2010

Dīvaini ja kads no šiem kas norej autori brauktu ar bērnu ko tad teiktu?
Un ja šim kungam paliktu slikti un viņš visu pievemtu protams tad tik kustētu uzskatu sūdzību par pamatotu.

L Lixy 17.06.2010

Izlasot komentārus man radās viens secinājums- nav pamata nevienam sūdzēties, kamēr kāds dzērājs tavi nav apvēmis, piekāvis, nolamājis..!

S sems 15.03.2013

Ziniet kapec ta notiek? Dzelzce'la policiju izlikvideja, ta vieta ir apsardze kuri pasazieru vilcienu neapkalpo tikai sarga vertigas kravas, un tad kad konduktores sauc policiju un ta atbrauc. Nav neviena kas rakstitu iesniegumu ka sinjka kadam trauce un vilciens ilgak par noteikto laiku negaida kamer kads raksta iesniegumu tikmer policists parversas par bezbiletnieku un brauc kopa ar siini uz citu pilsetu, KADS IR PADOMAJIS KA VINS KOPA AR TO DZERAJU TIKS ATPAKAL UZ IEPRIEKSEJO PIETURU?. Bet fakts ir tad kamer no pasazieru vilciena bus tada attieksme- davai savaciet dzeraju, bez jebkadiem paskaidrojumiem, tikmer policija ari skibi skatas uz tadiem izsaukumiem, jo teiksim tu izsedini piedzerusos pasazieri bez IESNIEGUMA, ka vins kadam ir traucejis, bet ir samaksajis par bileti un ir tiesigs saja vilciena atrasties un pec tam cels pretenzijas? Kas par to maksas? policists? pasazieru vilciens?