www.sudzibas.lv Valsts policija Sapratu ka policiju traucēt nav vēlami

Valsts Policija - Sapratu ka policiju traucēt nav vēlami

Tā kā rādās tāda situācija ka nācās vērsties valsts policija - tad aprakstīšu situāciju:
tika uzrakstīts konkrēts iesniegums (pēc faktiem) , pat tika iesniegti pierādījumi. Bet realitātē atzvana izmeklētāja (diezgan vāji runājošā latviski) . Apskaidroja situāciju pēc kā es sapratu ka gandrīz pats esmu vainīgs, un ko es iedomājos traucēt policiju.
Tā nu mēs te lv dzīvojam. ☹️
nu vismaz uz nākotni zināšu ka policiju traucēt nedrīkst.

01.02.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (10)

A anse22 02.02.2023

Ja jūs rakstat sūdzību tad rakstiet precīzi nevis bērnudārzu!
Kura iecirknī tas notika, kāda pilsētā, par kādu lietu!

P Pozitivais007 02.02.2023

Arī identiska situācija - no cietušā uztaisīja par vainīgo, tas LV normāli.

J Jānisjānisjan 02.02.2023

Diemžēl vāji latviski runājoša "izmeklētāja" neuzskatīja par vajadzīgu pateikt kas viņa par personāžu ir- līdz ar to izdaru secinājumu ka pat iesniegumu nesaprata(ja vāji runā valsts valodā- tad iespējams ka lasa tāpat)- un sarunas gaitā bija saprotams ka nav pat pielikumi izskatīti,un teksti liecināja par nepabeigtu pamatskolas izglītību (kaut gan varbūt varu kļūdities-varbut vienkārši bija iešmigojusi)
Lai vai kā- jāatvainojas policijai un apsolu ka tiešām viņus centīšos vairs netraucēt.
Ir bijusi darīšana ar policiju- un ir arī forši,atsaucīgi cilvēki - bet tamlīdzīgi gadījumi rada iespaidu ka tajā teicienā par darvas karoti kas sabojā medus podu.

G Govjzems 02.02.2023

Par konkrēti kādiem faktiem iesniegums? Varbūt, policija nav kompetenta izskatīt konkrēto gadījumu, varbūt, nav saskatām noziegums? Pagaidām esi "nolicis" tikai policijas darbinieci. Tu par viņu esi izdarījis secinājumus. Arī par tevi var izdarīt secinājumus, ņemot vērā tavu sūdzību, ko šeit esi ielicis.

J Jānisjānisjan 02.02.2023

Labi- uzskatīsim ka jūsu (laikam) kolēģes neadekvatums ir OK.
Arī jums jauku vakaru!
Jūsu piebilde -"varbūt, nav saskatām noziegums?"- vot tas ir HĪTS.👍

G Govjzems 10.02.2023

Redzi, tā vietā, lai minētu konkrēti, par ko rakstīji iesniegumu, tu atkal mēģini gudri spriedelēt! Skatos- esi kārtējais apbižotais čmošņiks, kas uzskata, ka visgudrākais. Nē, nav man viņa kolēģe, bet man pietiek prāta, lai orientētos likumos, atšķirībā no tevis. Droši vari neHĪTOT, jo esi pārāk aprobežots, lai saprastu, ka, ne katra sūdzībā ir saskatāms noziegums. Iesaku iznternetu izmantot ne tikai, lai sūdzētos, bet arī atrast informāciju

T taisnibascinitajs3 02.02.2023

Jā, uzraksti par ko rakstīji iesniegumu, varbūt tiešām ne pa ķeksi pati uzrakstīji iesniegumu, piemēram, ka trešā stāva kaimiņš Purvciemā katru rītu 8os iet gar tavu logu bez aizkariem un skatās tavā virzienā. Tu to nofočē, uzraksti iesniegumu, ka viņš izsekotājs un policija tāpēc lohi 😀

G Govjzems 10.02.2023

Cilvēks nav spējīgs uzrakstīt konkrēti, maļ tikai savu

K KasparsB. 04.02.2023

man Jūrmalā uzbruka ar lāpstu trīs clvēki, tēvs, dēls un viņu kaimiņš, iemesls īsumā - atbildēju draudiem un rupjībām pretī ar lamām (incidenta sākums - viņam nepatika ka atbaidīju viņa suni kas man uz ielas uzbruka kad viņš to nelegālā veidā staigināja - konkrēti braucot ar minibusu aiz suņa)
Jūrmalas policija brauca bez maz stundu, lika man ilgi sēdēt aiz restēm policijas mašīnā (uzbrucēji protams centās iztaisīt mani par agresoru), nepiedāvāja palīdzību pret gāzes baloniņu ar ko mani sapūta kad biju apgāzts un sagūstīts, tālāk kādu brīdi bija pozitīva attieksme, bet tas visā tikai īss moments, vēlāk inspektori lēma vienos vārtos pret mani, salika sodus simtos eiro par gāzes baloniņa lietošanu pret diviem no uzbrucējiem jo uzbrucējiem bija viegli apsārtusi acs pēc tam, kas varēja būt pašiem rīvējot, labi varbūt likums tā paredz, lai gan ir AAL atrunāts ka var arī nepiemērot sodu ja tas nav lietderīgi, bet pats ļaunākais ir tas ka manus iesniegumus pret viņiem izmeta ar paskaidrojumiem kas robežojās ar ņirgāšanos, man bija nesalīdzināmi vairāk fiziskie bojājumi pašam un mantām, piemēram sabojāta jaka, ntie zilumi, pārsista seja utt., uzbrucējus itin nekā par to nesodīja, drīzak izklāja sarkano paklāju, turklāt jūrmalas policijas nolēmumi pret mani bija pilni ar kļūdām, un izskatījās rakstīti tā lai pilnīgi izdabātu uzbrucējiem, pie tam pārkāpjot likuma normas nolēmumā lai tikai izdabātu uzbrucējiem, pārsūdzēju, bet līdzīgā ņirgāšanās stilā pārsūdzības tika izsmietas un izmestas laukā nekā nemīkstinot sodus.
Viens var būt ka likums un likuma izpildes tehniskie aspekti var būt ar trūkumiem, bet cits kas ir ja policija speciāli ņirgājas par to kuram uzbruka. Es paspēju uzbrukuma sākuma fāze nofilmēt ar telefonu, kā arī daudz bija redzams video reģistratora ierakstā, taču par to visu policijas nolēmumos bija šie paši ņirgāšanās līmeņa komentāri ignorējot, izsmejot vai speciāli kļūdaini (par labu uzbrucējiem) interpretējot tur redzamo.
Faktiski video materiālos ko iesniedzu bija skaidri pierādījumi par klajiem meliem no uzbrucēju puses, par ko ir paredzēta kriminālatbildība, taču protams nekas tāds nenotika.

Šajā valstī faktiski nav policijas, vai varbūt ir situācija pat ļaunāka par to, un te ir ārkārtīgi nedroši jo bīstamus kriminālus uzbrucējus nekā nesoda, kā redzams pēc ziņās novērotā sodīt mēdz tikai ja ir valsts līmeņa ažiotāža, pats par sevi saprotams ka savstarpēji saistīti uzbrucēji vienmēr melos un piesegs viens otru esot skaitliskā pārsvarā, policija to nekā neņem vērā.

M mujahid 04.02.2023

Taa vinsh ir. Mani arii uztaisija no cietushaa par vainiigo, veel 3 ekipaazhas peec kartas meloja, ka tagad vinji iesniegumus pienjemot mutiski, 🤣 meloja, ka esot kautkaadi pieraadijumi pret mani, veel atriebaas nepienjemot iesniegumus, uzstaadot 1500€ administratiivo sodu neparko… iisaak sakot te jau vairaak gribas pievienot atsauksmi par sho valsti 🤣 kopumaa.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes