www.sudzibas.lv Valsts policija Policijas darbinieka agresīva braukšanas stils

Valsts Policija - Policijas darbinieka agresīva braukšanas stils

Septembra otrajā pusē valsts policijas automašīna ar nr. Ku-2034 vecāku prospektā agresīvs braukšanas stils, kura rezultātā man tika nogriezts ceļš, nepārliecinoties par drošību! Vadītājs, kurš brauca šajā auto, zina par ko tiek runāts, ja nav amnēzija iestājusies! Ieteiktu darbiniekiem iziet vēlreiz autoskolā praktiskās iemaņas, izskatās, ka tiklīdz uzvelk formu jūtas visu vareni - var rīkoties kā ienāk prātā un palikt nesodīti!

11.12.2019

Tu Turkey901 11.12.2019

Kāpēc nepanāci un nenogriezi viņam ceļu, mīzeli?!

Bērziņškoks 11.12.2019

Tev gan bagāta valoda ? internetā varens jūties?

Ma Martins 11.12.2019

Tu baigais varonis juuties,urliks!? Gribeetu redzee,ka tu pats to izdaritu!

Ar aramiss 11.12.2019

stukačs

Bērziņškoks 11.12.2019

Atradies notikuma vietā? Nezinot situāciju, nemētājas ar apvainojumiem!

hartijs 12.12.2019

Ir jau kropļi viņu vidū. Reiz bija jābrauc no Berģiem uz Vecāķiem un sagadīšanās pēc sanāca braukt ekipāžai aizmugurē. Ceļš pārsvarā uz 70 km/h ,bet viņi brauca uz 60. Kur 50, šie uz 40. Apdzīšanu varētu veikt likuma ietvaros, bet ik pa brīdim pretējā joslā brauc pretīm kāds auto. Tā arī ,,gulēju,, viņiem aizmugurē visu ceļu. Pat autoskolā māca,- ja ir zīme 70, jums jāprot braukt ar 70. Šoreiz poliči cerēja noķert par ātruma pārkāpšanu, provocējot vadītājus uz apdzīšanu.