www.sudzibas.lv Valsts policija pilnīga visatļautība

Valsts Policija - pilnīga visatļautība

kad beidzot latvijā būs piketi un protesti pret policijas visatļautību un nesodamību.Jo ,ja,lai paņirgātos vai vienkarši tāpat aiz gara laika un citām emocijam dienas laikā rīgas centrā var apturēt cilveku ,nestādoties priekšā ,nenosaucot likumīgu apturēšanas iemeslu ,kad mēģināju filmēt atņemt mob.tel.rakņāties pa manām mantām, visādas frāzes un domu graudi ,bezjedzigi jautajumi , agresivs tonis un neglīta leksika.beigās izskatījās ļoti apmierināti ( laikam sadisti ) , protokolu protams ,ka nerakstīja. Saprotiet, ja nav pierādījumu ,tad bez kamerām bezjēdzīgi ar viņiem strīdēties,bet filmēt viņi neatļauj,vienkārši atņem kameru un vēl draud.krievijā cīņa ar ceļu policijas mafiju iet pilnā sparā,visiem mašīnās ir video reģistratori un cilvēkiem tas dod lielu dūšu cīnīties ar to milzīgo bezkaunību.manā gadījuma tie bija 2 jauni ( līdz 30 ) valsts policijas darbinieki .Man ir kauns par Latvijas valsts lielako daļu policijas darbinieku,lielāks kauns nekā par deputātiem.

Ontūns 04.12.2014

Musori attaisno savu iesauku

V vovan 04.12.2014

Это не новость. Полиция каждый день бьет не винных людей. У нас то же избили зимой человека в январе переломали кости обокрали, издевались над избытым всячески унижали. А потом вызвали сами скорую и сказали сам 10 раз при них упал и разбился.
До сих пор не заживают изувеченные руки у пострадавшего. Обратились с заявлением. возбудил и дело! но экспертизу провести оказались. То есть все сделано ток, что не докажешь. Хотя с сотрясением мозга и переломы костей лица зафиксировали в приемном покое. А утром выкинули из приемного покоя. В деле же фигурируют слова полицейских шел, упал разбился гипс. Подавайте в ЕС по правам человека- в этой стране Вас только могут игнорировать. Поверьте все процессуальные действия и ваши права будут нарушены, если на адвоката 1000 евро не найдется!

Ausainītis 04.12.2014

Padomjlaika mantojums. Toreiz visi, kurus izmeta no darba, gāja stradāt uz menteni. Tagad ir vēl trakāk, prāta maz, spēka daudz-un uz menteni prom.Var netraucēti dauzīt večukus un tantiņas, jo ko gan šie vecie komunisti var iebilst pretī jaunās eiroameriko pederizācijas sistēmā augušajiem brašuļiem.

Likumsargs 04.12.2014

KAS TRAUCĒ TEV IESNIEGT PIETEIKUMU PAŠVALDĪBĀ UN NOORGANIZĒT PIKETU PRET POLICIJU?

Nevajag klabināt klaviatūru, bet rīkoties! Sāc un gan jau līdzgaitnieki atradīsies! Diemžēl Latviešiem ir tāda mode, bļaustīties un gaidīt kad kāds pienesīs visu klāt uz zelta šķīvīša, bet pašam dūša ir tikai riet uz citiem, bet rīkoties, nē - dūša par švaku!

beine 05.12.2014

un kas uz to manis pieteikto piketu ieradīsies, 5 mani paziņas? es parasts nevienam nezināms mirstigais, darbs - majas, majas - darbs, neesmu nekadās organizācijās, tv, radio, struktūrās, korparatīvos, biedros vai klubos . bet ir taču populari cilveki ar kontaktiem un organizācijās, vai tad tv raidijumu ( kaut vai 4 studija, beztabu ) producenti nezina kas notiek, zina, bet netaisa tādus raidījumus, zinu ka daudz jauniešu cieš no policijas bezkaunības, viņi noteikti studē, nu lūk, tā būtu vērā ņemama atbalsta grupa Rīgas mācībiestāžu studenti. Pagaidām šķiet, ka, kamēr tie bandīti likumā netīšām vai tīšām nenositīs kāda populāra vai ietekmīga cilvēka tuvu stāvošo tikmēr nekas nemainīsies.pretīgi skatīties kad "degpunktā" slavē šos pseidovaroņus, atbraukuši uz kāda bērna izsaukumu jo šamais zemē atradis mašīnas spoguļus, un slavē :) lūk pahazuha tautai kādi inteliģenti labam manierēm musu likuma sargi.A kad man pasi vajaga atgūt, tad sūta dirst, kad riteni nozog, pazino ka nav jegas raktit iesniegumu un ņirdz, kad kaimiņš visu nakti rībina visu māju neviens neatbrauc un tas viss tepat Riigas centraa.bail iedomāties, kas notiek dziļāk laukos .

V visvaldis 05.12.2014

Palasiet par Gunti Punkstiņu, tad sapratīsiet kādā pakaļā mēs esam! Par piketu es tikai par, vienreizs jāizbeidzs šis bezpridels.

V visvaldis 06.12.2014

Nu klaviatūras varoņi, jums, pat bail komentāru uzrakstīt, he, he .Bet ir lietas, kas jādara!!! Man arī ļoti bail, tāpat kā tiem, kas nolika savas galvas par savu Valsti, viņiem visiem bija sievas, bērni tēvi meitas, draugi, čomi.Ja jūs, pat baidaties komentāru uzrakstīt, par kādu demokrātiju, te vispār ir runa.Tie policisti, kas dara melno darbu, brauc uz izsaukumiem, patrulē, riskē ar savām dzīvībām, aizsargā pilsoņus, to priekšā es noliecu galvu, bet ir policisti, kas nav cienīgi nēsāt policista mundieri kur, nu vēl ieroci piešķirt... Tāka labāk pasūdzaties par kaimiņtanti un beidzat čīkstēt, cik mums slikti iet...

Latviešu tautas 06.12.2014

Да-дп... напишите кокой Путин плохой... Нация идиотов... А лучше полижите зад Чёрной макаки из Вашингтона...

beine 08.12.2014

labāk kaut likumi.lv izlasi policijas pienakumus un pienakumu veikšanas kārtību un savas tiesības, un kur tas viss dzīve ir ? pa daudz to deģeneratu nēsā tās formas.

T tautietis99 10.12.2014

Lai kaut ko mainītu ir jāstrādā kopā, es personīgi sekoju https://www.facebook.com/reorganizetulatviju esmu iepazinies ar viņu mērķiem sazinoties ar viņiem caur e-pastu un Facebook vēstulēm. Uzskatu ka viņi ir vel jauni un zaļi, jo nesen ir sākuši, bet viņu mērķi un velmes mainīt vairākas lietas ir tikai uz labo pusi arī izklāstija veidu kā viss tiks pamazām mainīts, bet sākotnēji viņiem ir nepieciešams atbalsts, lai viņi kur tiktu. Tāpec palasiet viņu ierakstus, pakomunicējiet un sekojiet viņu lapai spiežot LIKE, kā arī pasakiet pārējiem, jo es arī ļoti vēlos izmaiņās un viņi to spēj piedāvāt!

V visvaldis 10.12.2014

Vakar bijām Ogres policijā, godīgi sakot esmu rets viesis tādās iestādēs (pēdējā laikā sanāk bieži) nu sorryy, kas par cilvēcisku attieksmi sajutos apmēram kā svarīgs klients, visu izstāstīja, paskaidroja, ieteica Ogre ze best!

beine 11.12.2014

visvaldi Tev vienkārši paveicās !

V visvaldis 12.12.2014

Ir menti un ir policija, tu uzrāvies uz mentiem! Tavs pilsoņa pienākums bij pierakstīt mašīnas nr, uzvārdus un ziņot kaut anonīmi, ja bail . Viens, divi, trīs ziņojumi un viņi vairs nestrādātu! Vācijā tā ir normāla prakse kaimiņš, kaimiņu stučī (kā pie mums pieņemts teikt), bet kāda tur kārtība, nerunāju par lielpilsētām

beine 15.12.2014

kā varu zināt vārdu uzvārdu, ja viņi nestādas priekšā, neuzrāda nekādus dokumentus, jā, mana kļūda, ka nepiefiksēju mašīnas nr., jo biju šokā.

A allex 29.12.2014

Mums šī sitēma, par Policijas visatļautību nestrādā. Pirms kāda laika biju līdzīgā situācijā, bet pēc tam uzreiz ziņoju centrālai par šiem pārkāpumiem un vēl rakstīju iesniegumu (biju pierakstījis mašinas numuru, līdz ar to varēja zināt, kādi darbinieki tajā brīdī strādā un vel situācija tika nofilmēta) bet tik un tā pēc kāda laika atkal tiku šo pašu darbinieku apstādināts - nekas nemainās, jegas nekādas.