www.sudzibas.lv Valsts policija Neadkvata riciba

Valsts Policija - Neadkvata riciba

(ieprieks atvainojos par garumzimju trukumu)
Mans virs mekleja cilveku. Cilveks ir daudz grekojis saisitiba ar narkotikam un, lai gan sis cilveks pie manis vairs nedzivo, par so cilveku visu laiku interesejas policija.
Aizvakar mans virs devas uz policiju, lai noskaidrotu, vai sis konkretais cilveks ir meklesana.
Tas beidzas ar to, ka manu viru dezurdalas policists saka sist, jo vins esot neadekvati uzvedies, saka pielietot fizisku speku bez iemesla.
Tur strada neadvekti i, jauni policisti, kuri pat nezina likumu.

Cr critical thinker 14.07.2018

Viktor, ļoti žēl par jūsu vīru.

А что Вас смущает? Это в духе времени: раз ваш министр иностранных дел живёт с мужиками, а бывшая министр внутренних дел разводиться с отцом своих детей и выходит замуж за араба для того чтобы тот получил гражданство Латвии с целью протолкнуть его в Сейм, то почему бы не легализовать однополые и многополые браки (шведские семьи) в Латвии? Или ИГИЛ (как и США) это запрещает?...

Cr critical thinker 16.07.2018

'a' man nekas 'nesmuščē'. tas tev ir problēmas ar valsti, kurā eksistē (par dzīvošanu jau to nesauksi)

Камаз Отходов, можно подумать Ышаков натурал. Не смешите мои ягодицы!

Ab absk12 15.07.2018

Kāpēc pie Jums dzīvo kaut kāds narkomāns,vīram par to nav nekas pret?Un galvenais ka dzīvojat netālu no policijas iecirkņa,būtu tālu visu lietas būtību mainītu...

"(ieprieks atvainojos par garumzimju trukumu)" - garumzīmes šajā murgā ir mazākā bēda...

Džozefīne 18.07.2018

''Es dzivoju netalu no policijas iecirkna, Burtnieku iela 37, pati dzivoju nedaudz talak.'' WTF? Personības dubultošanās? :D :D Tad dzīvo tālu vai netālu? :D

Ci cietušais235 15.10.2019

Pirmais jautājums, kas tar par jaunieti kuru jāmeklē? Nevajag slēpt faktus.
Otrais, kāds likes policijai ir kādu sist , ARRESTĒ JA VAJAG, BET KĀDU PRIEKŠZĪMI PARĀDA POLICIJA? Trakonams.