Valsts Policija - Mājup ceļš

Sveicināti. Vai policijai ir tādas tiesības pēc pavadītajām diennaktīm pateikt taisni un pa labi tur ir tavs ceļš .? Ja vel es neasmu vietējais vai viņiem nevajadzētu mani nogādāt tai pilsētā kurā es dzīvoju? Jo kā nekā pats ierados policijā labprātīgi, bet mājās 100km tiec ka grib?

15.02.2019

Ek

ramona 15.02.2019

Kā ieradies (pietam labprātīgi), tā arī tiec mājās. Atradis te takšu firmu.

Ek Ekomand 15.02.2019

Bet ir reizes dzirdētas kad brauc pakaļ. Un tad arī tiec mājās ka gribi. Un plusā stāstam ir tas ka tai brīdī tiku transportēts uz slimnīcu un ar islimnicas izrakstu izrakstīts. Uz ārstēšanas kursu.
Bet gudrā Ramona ja tu būtu tādā situācijā bez telefona un bez naudas līdzi ko tu darītu?

ramona 15.02.2019

Gudrā Ramona māk lasīt, kur raksti, ka pats ieradies. Kur problēma? Neej uz turieni:D

Me Mego izmeklētājs 15.02.2019

Kapec man tadu problemu nav.? Ne uz policiju jabrauc ne atpakaļ.tad jau lai rimi ari jus ved majas ...pats atnacu ,iepirkos ved mani majas

Ek Ekomand 15.02.2019

Tāpēc ka tu esi mego izmeklētājs.

Bk BK 15.02.2019

Tu esi? Policijai nav pienākums tevi vest mājas.

Xc xctaps 15.02.2019

Kas tas par murgu ? Kadel policijai butu javed jus majas ? NEKUR nav taada prakse, NEKUR !

Ek Ekomand 15.02.2019

Bet ja viņam nav ka tikt tad iet ar kājām?

Bk BK 15.02.2019

Prātiņ nāc mājās. Kas tu tāds esi, lai policija vestu tevi mājās.? Tam ir domāti TAXI

Tu Turkey901 15.02.2019

Protams, ja esi dzērājs, kauslis vai narkomāns un tiec "sutkās", tad pats vainīgs, normāli cilvēki tādus sūdus nevāra un tiec kā gribi mājās, ja nosprāgsi pažobelē, valstij sanāks labs ietaupījums budžetā uz tāda viena liekēža rēķina.

Ma macbeton 17.02.2019

Ja tu nebūtu deģenerāts un normāli uzrakstītu kas notika, iespējams tev pat advokātu ieteiktu.

Оккупант 18.02.2019

Богородица присмотрит за ребенком и защитит его, при необходимости.