www.sudzibas.lv Valsts policija Lietas izskatīšanas atteikums

Valsts Policija - Lietas izskatīšanas atteikums

07.07.2011 gadā man darba laikā notika konflikts ar kādu sievieti vārdā Novikova Larisa kura man norāva no rokas dārgmetāla ķēdīti(sudraba)un rokassprādzi kura man bija dārga piemiņa.09.07.2011 saņēmu no [policijas pavēsti kurā tika rakstīts ka šis incidents neesot noziedzīgs nodarījums un atteikumu uzsākt kriminālprocesu.Manas mantas arī netika atgrieztas.Ja laupīšana sabiedriskā vietā pēc policijas uzskatiem nav noziedzīgs nodarījums, tad kas gan par tādu tiek uzskatīts???Policijas pavēstē bija arī minēts ka lēmumu varu pārsūdzēt 10.dienu laikā Rīgas Centra rajona prokuratūrā.Esmu strādājoša sieviete, kura viena audzina bērnu, strādāju no 5.00 rītā, vai tad man būtu jāatrauj laiks bērnam, kura jau tā man nav daudz lai vēl braukātu pa prokuratūrām???Pēc manām domām atrast un sodīt šo sievieti būtu policijas pienākums.

A Andrejs 09.07.2011

Ir bijusi līdzīga pieredze, viņiem ir tendence taisīt juridiskus trikus, lai atkratītos no lietām. Diemžēl, laikam nāksies meklēt juristu vai griezties policijas darba uzraugošajās iestādēs..
Kā Tu zini vainīgā vārdu un uzvārdu?

т Тойво Глумов 09.07.2011

Jāpārsūdz atteikums prokuratūrā.

K kuuka 09.07.2011

Man bija tas pats Gogoļa ielā viens inspektoriņš, vienkārši ņirgājās par cilvēkiem, rakstīju 2reiz iesniegumu, šamējie nomarinēja 3ned, atsauca un pateica, sorry, neko nevaram izdarīt...vāks, sūda policija...

E edmunds 10.07.2011

Ir viens Bet valstī nepietiek policistu, lai izmeklētu visas šīs sīkās lietas, visi resursi tiek tērēti nopietnajiem noziegumiem, kas arī pašreizējā situācijā ir pareizi.
Valdī'ba nedod līdzekļus, lai varētu pilnvērtīgi izmeklēt sīkās krimināllietas un lai pieņemtu darbā policistus.
Arī pats esmu cietis dēļ, tā pats izdarīju policijas darbu atradu vainīgos un pierādījumus, bet vainīgās personas, tā arī netika sauktas pie kriminālatbildības.

K kadetiite 10.07.2011

kaapeec laupiishana? cik saprotu no Jusu teksta, tad tika norauta, ne jau nolaupiitaa... un pati raksti, ka konflikta laikaa, t.i. tik pat labi var buut, ka pleesaat vien a otru un vinja aizkjeera Tavu kjeediiti un Tu iespejemas vinjai ar ko sabojaaji...
un prokuratuuraa iesniegumu var paaarsuudzeet arii pa pastu...

E Esesesseseseseses 10.07.2011

Kadetiite, Tu esi AITA BLONDA vai kā...? cik saprotu no Jusu teksta, tad tika norauta, ne jau nolaupiitaa... Bļaģ Tu Kadetiite, esi vnk DURA, palasi likumdošanu! IDIOTE fakinā!

T ToKadetiite 10.07.2011

Tur bija arī minēts "Manas mantas netika atgrieztas", kur tās ir, pie nolaupītājas, vai mentiem?

I Irina 15.07.2011

Jo sheit ir Latvija, sheit ir :D :D :D Izdomaa taalaak pats :D

K Kangarooo 03.12.2012

Un te ir Irina **** Irina. :DD Tālāk neko nevajag izdomāt viss par tevi skaidrs.
Te cilvēki ir atnākuši lai uzzinātu nevis izdomātu. Ja tev nav ko dod tad ej citur.