LV RU

Valsts Policija - CSN

Bija CSN (ceļu satiksmes negadījums) 22 jūlijā, 2019 gadā, liepājā, ielu krustojumā ūdens un parka ielas. Tika izsaukta policija un tika sastādīts administratīvais protokols, kurā esmu atzīts par vainīgu. Paskaidrojiet man, kāpēc valsts policijas darbinieks andis veigulis, kurš ieradās negadījuma vietā, mani atzina par vainīgu, ja vēlāk, interesējoties par situāciju pie zinoša speciālista ceļu satiksmes drošības direkcijā (arnis jekste) , saņēmu informāciju, ka šajā situācijā man velosipēdists, kurš pārvietojās pa ietvi, nav jālaiž. Tas nozīmē, ja velosipēdists nav jālaiž, neesmu vainīgs. Turklāt, lēmumā, kurš tika pieņemts valsts policijā, un kuru es pēc tam pārsūdzēju, es atkārtoti tiku atzīts par vainīgu, bez pamatojuma. Par cik esmu konsultējies par esošo situāciju ar Arni Jeksti, Csdd Liepājas nodaļas priekšnieka vietnieku, esmu pārliecināts, ka dotajā situācijā neesmu pārkāpis ceļu satiksmes noteikumus. Lietas nr. Pc427626 (nk-003413) . Lūdzu izskatīt lietu un sniegt atbildi par esošo situāciju.

Papildināts MegaDeivs10 02.09.2019

Atbildi varat sniegt uz epastu: [slēpt]@hotmail.com

Papildināts MegaDeivs10 02.09.2019

Saite uz epastu, kurā Arnis Jekste izklāsta situāciju. Epasta labajā pusē pievienoju attēlu, kurš tika iesūtīts Arnim Jekstem, kā informatīvs avots esošajai situācijai un vispārējam skatam uz dotā krustojuma iespējamiem satiksmes variantiem, lai saprastu pareizi, kāda ir kārtība, izbraucot šo konkrēto krustojumu. Saite: https://drive.google.com/open?id=1OEZ4LPMH9IfGlW1XOMWxEI-PadgDfFZQ

M

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes