Valsts Policija - Bardaks

Pašvaldības policijas darbinieks iekausta bezpajumtnieku, vai tas ir normāli?
Pašvaldības policijas darbinieks piedalās kriminālnoziegumā un izmeklētāji no vp viņu piesedz un necauc pie kriminālatbildības,
vp policijas darbinieks ņirgājas un piesienas iebiedē cilvēku, kas neko nav izdarījis, ka viņam pat jābaidās izziet no mājas,
vp darbinieki nereaģē uz informāciju, kas var palīdzēt atklāt noziegumu,
šitas ir tikai maza daļiņa, kas nākusi gaismā.

Vakar noskatoties nekā personīga, šokēja, tas ka viens no bandītiem jekabpilī nogalina, cilvēku, kas jau ir sašauts un guļ zemē, viņš varēja izdzīvot, ja vien viens no bandītiem, nebūtu pienācis, klāt un iešāvis velreiz.

Kas būtu jādara, lai drošība uzlabotos?
1.būtu jāievieš nāves soda izpilde vai nodošana mūža verdzībā(jāstrādā ļoti smagu darbu stingra režīma nometnē).
2.Nopietni jāsāk sijāt esošie darbinieki policījā un jātsijā visi negodīgie ar jebkādām metodēm,
3.Jāpieņem darbā cilvēki, neatkarīgi kāda viņam ir izglītība un t.t.Galvenais, ka vēlas strādāt godprātīgi un atbildīgi.
4.jārod iespēja arī pacelt alga.
5.Specvienība būtu jāveido pa jaunu un jānodod armijas pārziņā.

E Elīna 31.01.2011

Lūk, kur īstais ļaunums, pašā tā pirmatnējā veidolā! Vai to izdosies savaldīt?

Z Zinaida 01.02.2011

Elina-znae6j kakoe samoe bol6oe zlo? Pizda s zubami!!!

R RalfVigum. 01.02.2011

Zinaida čto s vami?

B Bomzis 01.02.2011

ments nav profesija-vini tadi piedzimst.

Z Zinaida 01.02.2011

Eto mi s dedu6koi tak razvlekaemsja, on mne pal4ikom pokovirjatsja, ja emu podro4u!

M martins 01.02.2011

kadelj katras problemas komentaru beigas okupanti parnjem diskusiju.
franchi saka: meklejiet sievieti.
urlas uzrodas pashi.
mums japasakas shiem varonjiem par sachakareto domashanu.
aizlidojot uz lv atvalinajuma redzeju tadus kulturas mantojumus.
nozhelojami, ka ir cilveki, kuri sezh svesha valsti, valodu neprot, bet uz savu urogjinu lasities netaisas, jo tur jau "nodevejus neviens negaida" c
un visi tie alfisti ari ar tadiem interesantiem uzvardiem. vai tik nav no tiem alieniem celushies?

R RalfVigum. 01.02.2011

To Maris. Jus neko nepanaksiet ar šitiem "draudzigiem" tekstiem. Esmu krievs un ka jus rakstat, "uroģina"man ir šeit tur vairs neko nevar mainit. Kapec neviens man uz ielas neko tadu ka piemeram "čemodan vokzal Rossija"nav uzdrošinajies teikt?

Z Zinaida 02.02.2011

U nas russkih hotj rodina estj, a vi vjo prosrali, a teperj skulite kak sobaki.Interesno, kakie tut "urlas" Vsju va6u stranu razru6iki za poslednih 20 let?A teperj vam net drugovo vihoda, kak samim kak bezdomnim sobakam raspolzatsja po vsemu svetu, možet kto podbrosit hotj kusok hleba, 4tob ne sdohli ot goloda.

A ALLA 06.02.2011

МИРУ - М И Р!