www.sudzibas.lv Valsts policija kā strādā policija

Rīgas policija - kā strādā policija

Lieta ir tāda...
Es kopā ar divām meitenēm, Alisi Ābeli un Agnesi Kanti, īrējam dzīvokli un meitenes nedēļu atpakaļ ielaida iekšā personu vārdā Ričards Tašla uz tā rēķina ka viņš ir Alises bijušais klasesbiedrs (tipa savējais) un ka viņam ir problēmas ar māti un tāpēc nav kur dzīvot, tāpēc viņam ir jāpadzīvo kādu laiku pie mums. Tas beidzās ar to, ka viņš ir nozadzis manu portatīvo datoru, fotoaparātu un LMT modemu, meitenēm nozaga videokameru. Ierosinājām krimināllietu, bet neesmu sajūsmā par mūsu policijas darbu. Piemēram, otrajā dienā pēc nozieguma viņi ieteica man griezties LMT galvenajā ofisā un uzzināt, vai kāds ir lietojis manu nozagtu modemu un izdrukāt to informāciju. LMT ofisā, savukārt, man pateica ka ar to ir jānodarbojas policijai. Manuprāt, policijai pietrūkst motivācijas, jo dators un videokamera viņiem ir sīkumi, cita lieta ir sērijas slepkavība. Lai policiju ierosinātu, šo lietu obligāti ir jāpadara skaļāku, neparastāku. Bet lieta īstenībā arī ir neparasta, jo zaglis ir idiots, mēs esam idioti un arī policijā ir ne labāka. Tā liekas ka tāda idiotu spēlīte zemā līmenī. Policisti cer viņu noķert pēc 5-10 gadiem, mums pat ieteica, lai viņš pats atnāk pie viņiem un atzinās. Manuprāt, tas nebija joks. Tas ir viss ko viņi spēj! Šajā gadījumā policijai vainīgā ķeršanā salīdzinoši grūtību nebūtu - zaglis nav profesionāls, jo 1) izmanto cilvēkus, kurus viņš zina un uz tā rēķina, ka tie ir viņa draugi/paziņas/bijušie klasesbiedri - dzīvo uz viņu rēķina, ērtajā brīdī apzog un pazūd, mēs neesam pirmie; 2) 1 dienu pēc zagšanas izmantoja to pašu telefonu, ko izmantoja pirms zagšanas un rakstīja no tā izziņas; 3) 4 stundu vēlāk pēc zagšanas rakstīja, ka viņš ir jau Vācijā, kaut tas nav iespējams, jo uz Vāciju var tikt tik ātri tikai ar lidmašīnu, bet zādzība notika spontāni un viņš nevarēja iepriekš pasūtīt biļetes un visu saplānot, bet ar autobusu savukārt nevar aizbraukt tik ātri; kaut gan policija noticēja ka viņš ir Vācijā; 4) zaglis izmantoja draugiem.lv un izmanto joprojām, dažreiz sūtot kodīgas izziņas - baigi lepns ar sevi; 5) pats galvenais, zaglis ir atzinies visā saradītā - sūtot izziņas pa mobīlo un graugiem.lv. Tas nav pilns viņa stulbumu saraksts. Tā kā, viņu BIJA IESPĒJAMS NOĶERT!!! Bet policijas darbībai ir cita specifika, pateicoties kurai tādi idioti kā Ričards Tašla ņem to ko grib un kad grib, pamazām uzkrājot pieredzi. Ja mūsu policija tā strādās arī turpmāk, tad pašiem stulbākiem zagļiem lēnā un mierīgā gaitā ir lieliska iespēja bez īpašās fiziskās un morālās pārslodzes kļūt par profesionāļiem. Kā saka, muļķiem veicas!

H harijs 02.06.2011

Tukšs numurs ! Man dēls ar draugiem apzaga dzīvokli. Kamēr pats neapskraidīju un nesadabūju visus galus, i to policija nevīžoja aizbraukt pārliecināties. rezultātā policija savāca visas mantas un lietu izbeidza paturot un sadalot to savā starpā. Lietu izbeidza ar to, ka dēls, un ģimenes strīdus nerisinot.
Gadus dabūja par citu dzīvokli, un labi vien ir. Varbūt būs mācība.

G guguu 03.06.2011

Vai šim čalim gadījumā nav sakars ar Kristīni Zanosiju (par kuru te ir bezgala daudz sūdzību). Plaša profila meistare. Gan kredītus izsniedz, gan piedāvā datorus it kā no VĀCIJAS! Izkrāpj naudu un viss.
Moš čalis nozgatos datorus tirgo viņai????

S Sauliite 03.06.2011

Jekaterina, nākošreiz pirms centies izlikties gudra, rekomendēju izlasīt visus n.aktus saistībā ar policiju un tās darbību! Izlasot to visu nešķiet, ka tam puisim kaut kas diži draudētu, jo tas ka Tu viņu par vainīgo nosauci, nepadara viņu par vainīgu likuma priekšā!

S Sauliite 03.06.2011

es neaizstāvu zagļus, tomēr negrasos arī beztēmā vainot policistus, tikai tāpēc ka viņi nenobirdina asariņu pie katra cilvēka kurš tiek apbižots!

A alla 06.06.2011

Ehhhh... šito te čali man daži draugi pazīst tā ļoti labi.. Un ļooooti cenšas izvairīties no jebkādiem kontaktiem ar viņu, jo šis jau ir mazākais, ko viņš ir izdarījis... Aiziet uz kādu ballīti un vairākiem cilvēkiem nozagt telefonus un fotoaparātus tas jau viņam ikdiena...
Nepadodieties meitenes! pamēģiniem vēl sameklēt cilvēkus, kas cietuši no viņa, jo tādu ir ne mazums!!!