policijas auto placis - darba laiks

Nesaprotu,bet gribu saprast,kad Latvijā beigsies birokrātija!!!18.augustā,pēc CSN,auto tika nogādāts auto placī,šodien beidzot tika nokārtoti papīri visi(ne jau manas,bet valsts institūciju lēnās darbības dēļ),gribējām braukt izņemt auto no aresta,bet atbilde ir-mēs strādājam tikai darba dienās līdz 15:30!nu joptvai,a pēc CSN nakts laikā kas tad to mašīnu tur pieņēma???un brīvdienās tādā gadījumā man kāds to skaitītāju,kas samaksu par dienām skaita,izslēgs?!lai kāda es esmu patriote,bet pēc šitādas klajas izņirgāšanās par cilvēkiem,gribas iespļaut visai Latvijas valstij sejā un tiešām braukt kur citur [slēpt]@

K kurmiks3 24.08.2012

Redzot visu so bardaku, tiesam gribas braukt dzivot un maksat nodoklus citur.

Ausainītis 24.08.2012

Kamēr pēdējais losis nebūs aizmucis uz sib īriju, vai nosprādzis, valsts rekets nebeigsies!

M maasinja 24.08.2012

pie tam-tiesā kad izsniedza papīru par saņemšanu, iedeva arī visu oficiālo informāciju par auto izņemšanas kārtību-izrādās, ka mašīnu izņemt var no 8:00 līdz 11:00!!!nu kur te kāda loģika?!tad, piedodiet par izteicienu, nahren viņi tur sēž līdz tiem pusčetriem???

Ausainītis 24.08.2012

Atcerējos veco labo padomjlaiku teicienu:brigada UH, rabotaet do dvuh, a s dvuh do pjati, hren kogo naidti!