www.sudzibas.lv Valsts policija tā notik,ja nemaksā policistiem

Policija - tā notik,ja nemaksā policistiem

Ogres raj.Ceļu policija apturēja 60 gadīgu riteņbraucēju uz Ķegums -Glāzšķūnis ceļa 50m no mājām plkst. 25.03.2011.15:30, kurš bija devies pēc maizes, jo mājās ir 2.grupas invalīds.
Šis brauciens uz beķereju beidzās bēdīgi. Steigā izbraucot no mājām tika aizmirsts personas apliecinošs dokuments un šī iemesla dēļ ceļu policijai bija liels izbrīns, ka riteņbraucējs skaidrā (nav dzēris) un nav apliecinoša dokumenta. Velosipēds tika ielikts ceļu policijas vieglās automašīnas bagāžas nodalījumā un nogādāts uz Ogres raj. policiju, kur tika sastādīts protokols 2 Ls vērtībā un pārdurtas velosipēda riepas un palaida mani mājās, bet līdz mājām bija 20 kilometri.ko iet ar kājām, stumjot riteni.
Bija vēl no policistu puses bērnišķīgi absurdi draudi- ka es tagad uzvilkšu otro policijas vesti, kas man ir saplesta un pateikšu, ka tu mums pretojies-(šādi bija policistu vārdi).Vai tad uz tādiem mērķiem ir balstīts policijas darbs?!
Braucot gar savām mājām es saku policistiem, ka, šeit dzīvoju un tūlīt parādīšu visus jums nepieciešamos dokumentus, bet viņus tas neapmierināja, jo laikam ņirgāties valsts ierēdnim par vecu cilvēku ir rakstīts reglamentā.Ja jums ir nepieciešami policistu uzvārdi man dzeltenajā protokolā viņi ir .Tad jau sanāk tā, ja prasīto summu nesamaksā uz vietas policistam, tad viņš ir šādā veidā tiesīgs ņirgāties par provinces cilvēkiem, jo viņi ir bezspēcīgi cīnīties pret Ogres policiju, jo policistam ir dota vara ņirgāties un pazemot, bet nevis aizstāvēt un sargāt. Žēl, ka jūsu rindās strādā tādi blēži.Ar cieņu- cietušais.

A Aelita 25.03.2011

Šausmas tādus vajadzētu saukt pie atbildības

A Aelitai 25.03.2011

Un tādu ir pilna Latvija, viņi visos cilvēkos saskata vien noziedzniekus, un naudas kāšanas objektus.

в Вacя 26.03.2011

Аудиозапись звуков из Ада.

A andrejs 26.03.2011

Vārdu un uzvārdus studijā šādiem lopiem?! Lielpilsētās vispār mentiem galvā sakāpis...tādi idioti, daļa latviski runāt nemāk (man nav nekas pret krieviem, bet šādā amatā valsts valoda jāzina), ko tur brīnīties? Rigā kkādi jauni zaļi gurķi darbā paņemti, kuri pat likumus nezina, vēl man uzbļaus kkāds puišelis ka rokas aiz muguras jātur?! ievilku pa kņobi loham, dabūju maksimālo sutku skaitu bet bija tā vērts. Lai gan neesmu agresīvs un pret mentiem man nekas personīgs nav, bet daļa ir tur degradējusies. Es konkrēti par Braslas iecirkni.

E Eseessesesesesees 26.03.2011

Rakstiitajam neticu! Neticu, ka taa vienkaarsi policisti uzbruka nevainiigaam ritenbrauceejam un visas aprakstiitaas briesmu lietas sastraadaaja. Kaa tad tur iisti bija, kaapeec protokols vispaar tika sastaadiits? Par to, ka liidzi nav personu apliecinoss dokuments? Kas mees kaadaa kara zonaa dziivojam, kur tas ir obligaati? Murgains staastins kaut kaads, gan jau ka bija iemesls, kaapeec policisti aptureeja(vai tik ne tas pats vecais labais alkohols?).. Un visa sii censanaas iezeelinaat publiku ar '60 gadīgu riteņbraucēju, kurš bija devies pēc maizes, jo mājās ir 2.grupas invalīds'...Kaads tam sakars ar so visu - 60 gadi ir normaals vecums, 2. grupas invaliids nav guloss, kaada atskiriiba - brauci peec maizes vai snabja, lai tragiskaak izklausiitos, vareeji veel pierakstiit, ka uz aptieku peec zaaleem epilepsijas slimniekam brauci...Kaapeec nesuudzies policijaa par siem darbiniekiem, lai taisa iekseejo izmekleesanu, bet zeelojies internetaa?

E Esesesseseseseses 26.03.2011

Āāāāā, vēlviena pamodās!!! :D :D :D :D

č Čoms 26.03.2011

Es jau teicu, ka šī der visām šķirbām par zatičku.Nu gluži kā no koka nokritusi.Pabraukā drostaliņ ar vecu opeli pa Latvijas laukiem, piedzīvosi ne to vien, to es tev no savas pieredzes saku.Interesanti gan būtu uzzināt, kādā siltumnīcā tu dzīvo, ka par notiekošo valstī tev nav pat ne mazākās sajēgas?Jā, es zinu, tūlīt sāksies niknuma izgāšana uz mani un manu korešu, bet tas jau tikai jautrības uzdzīšanai!