www.sudzibas.lv Valsts policija Silda pakaļas - fiziska spēka pielietošana!

Policija - Silda pakaļas - fiziska spēka pielietošana!

Lai policijas iecirkņos nenotiek slikta apiešanās ar cietušo, kā arī ar aizturēto un vispār nenotiek policistu prettiesiskas rīcības - Jāpieprasa Iekšlietu ministrijai, lai liek vissās Policijas iestādēs izvietot videonovērošanu un tad būs vieglāk izanalizēt kas kā uzvedās un kā izrunājās - Civilizētās valstīs tas jau sen darbojās tapēc tur Policisti ir tik pieklājīgi!

Kā arī policijai algas nemaksāt no Valsts kasses bet gan no saņemtām soda naudām (gabal darbs)
Tādā veidā veicinot nesildīt savas pakaļas siltos kabinetos, bet gan nodarboties ar to ko viņiem ir jānodarbojas.
Anglijā pat lauku apvidū ja tu stundā neredzi 10 policijas ekipāžas, tad tu nemaz no mājas neesi izgājis!
Bet pie mums Latvijā pa vissu dienu var redzēt labi ja 3 Policijas ekipāžas.

A uz ielām kāda nekārtība netīrītas ietves automašīnas noparkotas daudz dzīvokļu māju pagalmos uz zaļām zonām, kā arī pat uz bērnu rotaļlaukumiem - kapēc kaut kam ir jānotiek un tad tikai varbūt Policija iejauksies.
Kapēc to nevar novērst pirms kaut kas notiek.

T