www.sudzibas.lv Valsts policija Policistu mazās algas

Policija - Policistu mazās algas

Ir apnicis klausīties to vaimanāšanu, pēc Jēkabpils notikumiem, ka policisti pēkšņi ir izrādījušies tik materiāli maz nodrošināti un saņem tik mazas algas, ka nespēj izdzīvot. Ja jau policijā ir tik mazas algas, tad ko jūs tur mokaties? Ejiet prom no policijas, strādāt uz kokzāģētavu, fermu, vai kādu citu lauksaimniecības, rūpniecības ražotni. Piemērām kokzāģētavā dienā pārcilāsiet neskaitāmas tonnas kokmateriāla, saņemsiet 150 latus tīrajā un tad redzēsiet, kā ir izdzīvot. Vēl viens aspekts sakārā ar to ka, policists par savu algu nevar uzturēt savu nestrādājošo sievu un bērnus. Tad kāpēc tā sieva sēž mājās un nestrādā algotu darbu, lai tik soļo uz kokzāģētavu un strādā, tad būs alga par ko iztikt. Protams ne paši policisti, ne viņu dārgās sievas neies strādāt tik prastu un smagu darbu, jo tas ir zem viņu "goda" .

J JR 04.02.2011

Ir apnicis - neklausies! Pati te lien un vaimanā par to, ka citiem ir problēmas un viņi par tām runā! Ej dzīvo mežā bez elektrības, radio/TV/telefona/interneta un būs miers! Neviens Tavu mieru vairs netraucēs!

Piekrītu!

R RalfVigum. 04.02.2011

Kaut tev poliči subbotņiku uztaisitu kuce aprobežota. Policijaj novelu paardities 8 februari no sirds. Turaties veči viņa nesaprot kapec vel dziva.

Z Zinaida 04.02.2011

U Aleksi zanoza v pizde, potomu i orjot!

A andrejs 04.02.2011

aleksa tu mazā mauka, aizej pastrādā to suņa darbu ar narkomāniem debīliem, slepkavām un dzērājiem. Tad vai tik tu arī neprasīsi lielāku algu?!

B BIGs 04.02.2011

Policisti vidēji saņem 300-400 LS uz rokas. Mums tā ir liela alga, bet viņiem tas ir zem minimālās, jo pieraduši daudz ēst un pirkt dārgas mantas.

Z Zinaida 04.02.2011

Aleksa, otkroi lu46e dlja sebja publi4nii dom v Daugavpilse i neme6ai ljudjam zitj!

T To Ferratum 04.02.2011

Alga ir viens, bet kukulisus vini ari nem.:)Nabadzini zel vinjus.sava laika dzirdeju, ka policija strada tie kurus nekur citur darba nenem.:)Secinajumus izdariet pasi, ja un visi skolas nikuli paslaik strada policija.:)

B BIGs 04.02.2011

Arnim ir taisnība, jo poliči neder pat par sētniekiem. Pats personīgi pazīstu vienu, kurš neko neprot darīt, ne ēst sev taisīt, ne arī pats sevi nomazgāt.

A andrejs 05.02.2011

Kādi 300-400Ls? Retajam, pārējiem 200Ls. Un kādi kukuļi?...pat ceļinieki tos vairs nevar paņemt. Bet rīgā paskatoties uz policistiem, tad ir skaidrs ka tur ir bardaks, konvojā jauni zaļi gurķi, kuri ir īstākie analfabēti, nu rīgas menti ir pamuļķi, kā jau paši rīdzinieki!
Seit es nerunāju par citām pilsētām, tikai pa rīgu.

E edža 06.02.2011

Ko tie policisti čīkst! Drēbes dod, mašīnas dod, ir visādas privilēģijas, alga vienmēr laikā. Ir drusku švakāk ar algu, nu bet uz minimālās tak nesēž! Lai nu kam bet viņiem jau nu vajadzēja saprast ka valstī ir krīze un ne viņi vienīgie no tās cieš. Lai nestrādā, paskatīšos ko tad viņi darīs kad uz pabalsta būs jāizdzīvo! Bļauj kā mazi bērni- naudas nav! Bet kuram tad viņa ir šajos laikos! Spēcīgi vīrieši ar militāro rūdījumu, kā viņiem kauna nav!!!

R RalfVigum. 06.02.2011

Bet dzive ta ari paies starp nabadzibu un necieņu. Par ko tads "gods"?

MacBeton 06.02.2011

Latvijas intelekts kūsāt kūsā

A arturs 11.02.2011

''...uzturēt savu nestrādājošo sievu un bērnus. Tad kāpēc tā sieva sēž mājās un nestrādā algotu darbu, lai tik soļo uz kokzāģētavu un strādā...''

aizsūti savu sievu srādāt uz kokzāģētavu, es paskatīšos cik tev būs laba dzīve ;)

L Lasma 08.07.2011

Njā varbut tie pari 200Ls ir salīdzinajuma ar setnieka algu, kas varbūt saņem mazak ka minimako ir atšķirība, bet vai esat salīdzinajusi atbildību???
Mans tētis bija policists, priecājos, ka viņs tagad ir pencijā un var strādāt laukos. Jo dAarbs policija tas ir morali zvera darbs, bet protams katram ir savs uzkats, jo īpaši ja pats neēsat saskaries ar to.

B BIGs 08.07.2011

Aptuveni 1/3 policijā strādā kārtīgi un uzticami cilvēki. Tā es uzskatu.