www.sudzibas.lv Valsts policija Neatbildēts zvans

Policija - Neatbildēts zvans

28.04.2011 (20:39) es zvanīju 112, kur mani savienoja ar Jelgavas policiju. Gaidīju kādas 1-2 minūtes, lai kaut kas atbildētu, tā nesagaidot, noliku klausuli.
Dārzā kāpa pār žogu bērni, tad nācās pašai dzīt ārā un bļaut uz viņiem. Jo bija redzēts, ka viņi grib kaut ko nozagt.
Bet ja man būtu ārkārtas situācija tuvu nāvei apstākļos? Tad kam uzticēties šajā valstī, ja policija pat klausuli nevar pacelt?!
Zvans pat neatgriežās atpakaļ pie operatoriem.

č Čoms 29.04.2011

Glupā bāba, vai tad pati ar bērneļiem vairs nevari tikt galā, ka Valsts policija jātraucē!Būtu pakratījusi pirkstu, paši būtu aizmukuši.Vai tad vietējā inspektora telefona NR nezini?Iesaku pierakstīt, jo vienīgi uz viņu tu ārkārtas situācijās varēsi paļauties!

н Нил Ушаков 29.04.2011

Es pats dzīvoju Jelgavas rajonā un policisti tur parasti kož darba laikā.

č Čoms 29.04.2011

Lai taču šie kož, tādēļ jau viņu kaujasspējas nemazinās, gluži otrādi.Galvenais, lai pilda savas funkcijas.

T ToMarina 30.04.2011

Varbūt tie nebija bērneļi, bet svētceļnieki?