Policija - Ceļu Policija

Lielu prieku sagādā tas kā strādā celu policija Rīgā un principā visā Latvijā! Riktīgi malači, kas sēžot uz dirsas visu dienu savā dienesta auto, kas paslēpts krūmos vietās kur ceļa zīmju jēga ir tik pat lielā kā viņu krāni, iekasē naudu no autovadītājiem kas "pārkāpj" tikai viņiem izdevīgos noteikumus. Protams arī apturot auto, ceļu policista seja tāda, itkā viņš tikko loterijā vinnējis, jo mēneša beigās tak būs piemaksas par "sodītajiem".Gaujas ielā 15 paveras vēl labāks skats, kad mikroautobuss kas sevi stāda priekšā kā galvenais inspektors rada ilūziju, ka vari izskaidrot situāciju, uz tavu teikto pasaka: "Ja jāizvēlas kam ticēt, Tev vai policistam, izvēlos policistu", un tāpat piemēro maksimālo naudas sodu un soda punktus. Malači bračkas, paņēma pus mēneša algu no manis un radīja riebumu atrasties uz ceļa. Bet nu vismaz priecē tas, ka visus sivēnus vienu dienu ved uz kaušanu. :)

F fuxiic 20.11.2014

Nekas jauns netika pateikts!:D