Policija

Shodien 18. apriilii ejot no skolas uz maaju pamaniiju, ka pa Akas ielu (manupraat taa ir vienvirzina iela) brauca POLICIJAS businjsh (DJ-428) preteejaa virzienaa. Nezinu, vai vinjiem tas ir atljauts... Tachu celju satiksmes noteikumi atljauj braukt tikai vienaa virzinaa pa sho ielu. Vai taa nav cuuciiba no policistu puses?? Un ja es buutu braucis pretii, ta man vinjsh buutu jaalaizh garaam, pasham uzbraucot uz jau taa mazaa trotuaara??

I

I Inga 01.06.2006

Kafejnīca pīpētājiem???Visai briesmīgs iestādījums ir kafejnīca, kas atrodas RIMI izīrējamās telpās Valdemāra ielā netālu no Skanstes ielas. Tā domāta tikai smēķētājiem, redzama tikai viena norāde- cigarete uz zaļā fona- t.i. smēķēt atļauts! Apkalpojošais personāls- burvīgi tipāžī kādai sviestīgai dokum. filmai... Iesaku! :)

O oleg 09.10.2006

par pasvaldibas policiju riga! kartibnieks sanem 260ls brutto!cik uz rokam180?plus minis 10 ls. tas ir normali!?tagad padomasim: ja iret dzivokli riga jamaksa labi ka 120ls menesi. paliek 60ls.pa telefonu atdot 10ls,paliek 50ls! uz esanu pa 1,6ls diena! un nedo dievs ja tu saslims vai vajadzes iet pie zobarsta un tev ir berni un masina! ar sito algu nepietiks! tad vajag zagt! nu nevar but policistam saveja masina! bet ir! kur skatas nodoklu inspekcija?valsts? policistam ar tadu algu bus janem kukulus lai vienkarsi izdzivot!

A ALEX 13.12.2006

Edut po vstrechnoj,znachit navernoe ne prosto tak!Posmotrel bi kak bi ti zavopil,esli tebja na drugom konce ulici grabili bi,i policija exala tvoju shkuru spasat!

N Nick 03.04.2007

Policija,policija a etot 2 komentarij voob6e ne v temu!! policejskij zarabativaet malo, poetomu vse vinuzhdeni rabotatj e6e na odnoj rabote,gde ne redko policejskij polu4aet raza v 2-3 bol6e 4em na osnovnoj rabote(neredko riskuja zhiznju pobol6e)!! A pro rabotu policii, esli 4elovek rabotaet v oficialnie vihodnie dni ot raboti,imeja horo6o esli 4 dnja vihodnih v mesjac,i vi hotite 4tobi policija rabotala sverhestestvenno,eto problema na6ej strani i otno6enija pravitelstva k Gos. organizacijam!!!????

B BT 29.05.2009

Policija zarabativajet nemalo.