Ceļu Policija - Pateicība!

Vēlos izteikt pateicību Valsts Ceļu Policijai Par to kad viņas nav Rīgas ielās! Ir tik ērti, kad droši varu izmantot sniegtos pakalpojumus-
kreisais pagrieziens jebkurā man izvēlētā vietā,
neizskaidrojamās baltās līnijas zigzagošna,
romantisku sarunu veikšana mobilajā,
agresīvi manevri (bet nu ja vajag tak cilvēkam)
stulbu baumu atspējošana, kad esot izgudrots pagrieziena rādītājs,
utt, pēc situācijas
Protams tam visam ir pamats- tiek krāti spēki plānotam, mazliet noslēpumainam šovam- reids uz ļauno ātruma pārkāpēja meklējumu. un ja pietiek spēka,tad kā papildus trofeja tiek atrasts kāds spirta cienītājs.
Ir tik patīkami atkal justies mīļajos 90 tos...

17.09.2019

G

Оккупант 17.09.2019

Отче наш, сущий на небесах! Да святится имя Твое; да приидет Царствие Твое; да будет воля Твоя и на земле, как на небе; хлеб наш насущный дай нам на сей день; и прости нам долги наши, как и мы прощаем должникам нашим; и не введи нас в искушение, но избавь нас от лукавого. Ибо Твое есть Царство и сила и слава во веки. Аминь.

Joe Rogans👽 17.09.2019

Cik pilsētas tik arī Rīgas ielas... Nesapratu ko tu ar šo sūdzību vēlies pateikt.

G Gooblins 17.09.2019

Kājminamā domāšana jau laikam arī ir domāšanas veids.. bet tāds palēns,..
Lasi vēlreiz- tā nav sūdzība. Bet atzinība VP, par to, kad tā ar savu neeksistenci ikdienā, reālā darbā, mūsu pašapmierinošos sabiedrību atgriež visatļautībā.

C cietušais235 15.10.2019

Hahaha labs joks