Ceļu Policija - netaisnība

Svētdien, 23. septembrī feinie puiši strādāja pie Spices ap 14.00. Tā kā remontē iebrauktuvi uz auto stāvvietu 2.stāvā, tad braucu gar Spici un taisīju tik kreiso pagriezienu glužii tāpat kā virkne citu. Nu ja puisis ar zizli palaiž pirms manis braucošo džipu un klāt, tā un tā pārkāpjat. Atzīstu, ka pārkāpju, bet tā kā tur braucu pirmo reizi, laikam nepamanīju, ka pārkāpju, saku, ka neapzināti, tā kā citi. Šis smaida, jā, jā. Aiz manis redzu noštopē vēl vienu blondīni. Saka , ka jāstāda protokols. Man pabrauc garām vēl kādas 10 mašīnas, to pašu kreiso uztaisot. Es gaidu, kā nekā pirmais pārkāpums, ceru, ka izteiks brīdinājumu kā jau blondīnei. Nekā, 20 Ls. Saku, a ko tos džipainos večus neķer. Puisis smaida - nju viņiem paveicās, bet jums ne. Tā kā mīļās meitenes puišiem no ceļu policijas ļoti patīk blondīnes pie Spices. Remonts vēl kādu brīdi pie Spices turpināsies, esam modras!

D

Z zilais valis 23.09.2012

taisīju tik kreiso pagriezienu glužii tāpat kā virkne citu
>>>
skaties uz zīmēm, ne uz citiem

ceru, ka izteiks brīdinājumu kā jau blondīnei
>>>
kur ir rakstīts, ka blondīnēm pienākas brīdinājumi?