VID Vidzemes raj. - netcompetence

Šodien aizbraucu piereģistrēties kā pašnodarbinātā persona uz VID Brīvības ielā. Tiešām nesaprotu kāpēc tur joprojām sēž tās neapmierinātās sejas ar izteiksmi: "ko tev vajag?!" Tiešām nav kas viņus aizvieto, kāds kuram būs cilvēcīgāka, laipnāka attieksme un lielāka interese par darbu, kas viņam uzticēts?! Tikko uzdod kādu jautājumu, tad vai nu sūta uz konsultāciju citur rindā stāvēt vai vienkārši uzrūc: "kas tu nezini...!"

Z Zeltīte 06.08.2010

Pilnīgi piekrītu!!! Man arī nesen bija darīšana ar šīm nelaipnajām kundzītēm - viena pārspēj otru savā negatīvajā attieksmē pret klientu.

S slieka 09.08.2010

Piekrītu, šādās iestādēs šādi darbinieki NEDER!!!

L lude 10.08.2010

100% piekrītu. Mani arī apkalpoja konsultāciju daļā tā, ka visa diena bija sabojāta:(. Sajūta tāda, ka tām sievietēm, kas tur strādā-darbs nav vajadzīgs. Vienīgi ļoti laipna un patīkama darbiniece ir pie reģistrēšanās.
Es vēl saprastu, ka darba dienas beigās būtu ieradusies (kad ir darbinieki pārguruši), bet biju no rīta puses.

L lasma 17 21.08.2012

Tiko registréjos ka pasnodarbinatais, gáju registrét stingrás uzskaites kvítis! Labak nebútu spérusi soli Brívíbas ielas filiálé. Tur tiesám ir pretígáká attieksme pret klientiem, káda vien var bút!!! Ko Tu neko nezini?, biju méma par tadu tekstu, cilveki tádos amatos, bet elementaras cienas nav...
Kadam par to járúpéjas!!! Cik ilgi tas turpinasies?! Vadíbai vajadzétu palasít sad tad súdzíbas.lv lapu, lai ir informéti par to, kas notiek filialé Brívíbas ielá. Izturíbu klientiem!