Vid - VID soda % nezinīšiem

Nēesmu jurists un nelasu Latv.vēstnesis Pirms sava īpašuma pārdošanas kas man ir no 1994.g painteresējos VIDā un saņemu informāciju ka it kā ir nodoklis, bet tākā tik ilgi man īpašums laikam nebus neko jāmaksā.Pēc 6.mēneši saņemu VID vēstuli ka par kapitāla pieauguma nodokli man vajadzēja šo darījumu deklarēt līdz nākamā mēnās 15 datumam .Kur viņi bija agrāk, es būtu sen samaksājis nodokli, bet tagad vēl pieauga ar soda procentiem kurus arī jāmaksā.Mums vienkāršiem cilvēkiem jādomā kā bērnus izglītot un izdzīvot, bet ne jau par katru kustību kas saistīts ar ienākumiem skriet pie jurista un lieki uztraukties kādu nodokli atkal būs jāmaksā.

J

A Aleksandrs 27.10.2010

kautkāds nesakarīgs teksts!?!

K Kaķkope 07.10.2013

Ja tajā īpašumā dzīvo, cik tur vairāk gadu, laikam 10, tad arī nav jāmaksā, ja nedzīvo, tad ir. Iespējams, ka VID apčakarēja. Nupat sastapos ar gadījumu, kad Pārdaugavas KAC darbiniece Škerškāne atsūtīja Brīdinājumu, nenorādot, par ko un uz manu iesniegumu atbildēja tāda Lovčinovska, ar atbildē iekļautu dienesta viltojumu - mēģināja man inkriminēt vienas summas saņemšanu datumā, kad nesaņēmu neko.Intereanti gan ir tas, ka šī kompānija aktivizējās pēc tam, kad savā dienasgrāmatā Draugiem.lv. ieliku A.MAamikina rakstu par VID savulaik atbalstītu vācieša H.H.Berga bankrotu, kur es arī cietu. VID jau ir tas pats Gestapo un Čeka, tikai ekonomiskā mērcē.