Vid - Slikts serviss

Iesniedzu parmaksatos nodokljus. Teica 3 menesu laika nauda bus konta. Tie ir 600eur. 3 menesi pagaja, nauda nav konta. Zvanu uz vid, tur mani savieno ar nummuru 64707707. Vakar pecpusdien zvaniju 9 reizes, neviens neatbild. Zvaniju sodien 16 reizes liidz pulksten 10, arii neviens neatbild. Kas par bardaku notiek? Ja likums paredz 3 menesu laika apmaksat naudu. Bet tas joprojam nav.

Papildināts Maksims Kingovskis 30.06.2017

Nekas nav atrisinats vel joprojam

TasEsLV 30.06.2017

Līdzigi man bija pagājušogad - bet es sazvaniju ar pirmo reizi - atvainojās un pēctam 3 dienu laikā izmaksāja.

H HJK198 30.06.2017

Tas nav VID tālrunis! Atbilstoši normatīvajien aktiem, par katru kavēto dienu VID tev būs jāatmaksā kavējuma nauda. Noskaidro korektu tālruni un neaizmirsti pieminēt, ka vēlies saņemt nokavējuma naudu, kas te pienākas.

A AndaB123 30.06.2017

Labdien cienītais.
Latvijā neviens numurs nesākas ar cipariem 64! Stacionāro telefonu numuri sākas ar 67. Tātad tam numuram pareizi būtu jābūt 67707707

H HJK198 30.06.2017

Daži valsts talruņi ir šifrēti un zvana saņēmējam var rādīties nekorekts nr. Tapēc viņam arī neizdodas atzvanīt.

Kolta 30.06.2017

VID prot tikai iekasēt ...

A Apzinìgà 30.06.2017

Svètkus visus rèķini àrà.tàkà naudu gaidi,bùs????