Vid - Neskaidra apkalpošana

1.Februārī aizgaju uz VID Limbažos uzrakstīt iesniegumu par pārmaksātajiem nodokļiem.
Par pagājušo gadu uzrakstīja, bet ejot prom darbiniece teica ka ir vēl 2006 gads nesamaksāts tad arī to pierakstīja nu kopā 106...Ls
Jau nākamajā mēnesī saņēmu Daļu naudas. Zvanīju un jautāju kādēļ tā bet man katru reizi teica ka nevar iet sistēmā jo par katru šo apmeklējumu esot jāatskaitās, zvanīju pēc kāda laika teicu kas un kā man paskaidroja ja kas tad man atnāks ierakstīta vēstule, bet nebija:(
Tā nu sagaidīju 1.maiju jo tā bija pēdējā diena kad vajadzēja būt un zvanīju, atbilde atkal tā pati ka nevar ta iet sistēmā, sāku pacelt toni un teicu ka zvanu jau daudzas reizes.
Beigu beigās izrādījās ka ta meitene kas rakstija manu iesniegumu ierakstīja nepareizus ciparus un tā nauda man nemaz nepienācās, žēl ka to nevarēja pateikt uzreiz jo no radu un draugu pieredzes zinu ka to pasaka telefoniski tas ir citās nodaļās nezinu kādēļ šajā nē.

M Murčiks 25.05.2010

Es arī uzrakstīju iesniegumu par nodokļu atmaksu. Sanāca ap 660 LvL.
Žēl, ka tik ilgi jāgaida līdz 3 mēnešiem. Gribētos ātrāk.
Tā nu tagad tulīt 2 mēnesis beigsies...

A Anna 25.05.2010

Jā skat vēl ka beigas tik 50% no ta vissa dabūsi:(