VID EDS - Augļošana

Vid Eds neļauj mazam biznesam attīstīties: pievieno "nokavējuma procentus", apķīlāja biznesa karti, neļauj izmaksāt minimālās darba algas, kas ir prettiesiski un neatbilst eiropas savienības normām.
Tieši šai iestādei vajadzētu pievienot soda naudu par pārkāpumiem un likumu par nodokļiem un nodevām pārstrādāt, lai atbilst eiropas vērtībām, nevis padomju sistēmai.

09.03.2023

I

I Irena75 10.03.2023

Kādam noteikti izdosiet "disciplinēt" augļotāju VID, ja viņi tā rīkojas.
Viņiem tika precizēts kavējumu iemesls : maksājumus aizkavēja klienti.
Droši vien, ka klienti "kooperē" ar VID darbiniekiem, lai atrastu iespēju piepelnīties.

I Irena75 10.03.2023

"Shēmošana" ir neattīstīto sabiedrību un ekonomiku pazīme : neko citu, diemžēl, viņu rīcībā nevarēja konstatēt.

R RunčaĶepa 10.03.2023

"Nemaksā klienti" - nav attaisnojuma iemesls, bet gan tava neiespējamība izvēlēties biznesa partnierus un biznesa shēmas, tīri otmazka.

@taisnības meklētājs1
Sēns ebreiju izteiciens,
Lai netiktu maldināts, nekad neveic priekšapmaksu.
Un, lai netiktu maldināts, vienmēr pieprasi priekšapmaksu.

I Irena75 10.03.2023

Jā-jā, Plaudi jau "nodisciplinēja", Pelēku drīzumā ?
Riktīgi : nevajadzēja manam pensijas plānam vēl papildu "procentus" caur mašīnu pieskaitīt.
Tagad runās ar Briseli.

R RunčaĶepa 10.03.2023

Nodokļi ir jāmaksā jebkurā gadījumā.
Pirms piedāvājot mainīt likumus, samaksā atbilstoši tekošiem likumiem, un tikai tad piedāvā.

I Irena75 10.03.2023

What about Tax Return, kā civilizētās ekonomikās ?
Par jau likumiski samaksāto ?
Kas attiecas uz padomju stila likumu, informācija pārsūtīta uz Eiropas Komisiju : ar jums sazināsies.

R RXX 10.03.2023

Diez ko EK izdarīs? Mainīs Latvijas nodokļu likumu? :D Vienkārši atzīsti, ka neproti plānot finanses un mācies no savām kļūdām.

I Irena75 10.03.2023

Nav par ko brīnīties : VID tagad notiek pamatīgs korupcijas škandāls.
Pelēkas kundze, naidīgas vēstules autore, kā Sanita Račicka, tur ir iesaistītas.
Ko viņiem vajag no manis ?
Man ar viņu lietām nav nekāds sakars : lai paši par saviem pārkāpumien atbild, ja tādi ir bijuši. Man nav pienākums viņiem vēl kaut kādus "procentus" piemaksāt.
Tomēr, bija pārsteigums par korupcijas līmeņi Valsts iestādē : varat presē palasīt, ja kādu interesē.

I Irena75 10.03.2023

Kas attiecas uz klientiem, viņi ir jauki : ja kāds grib mācīties, uzlabot savas prasmes un neatmazgā netīras naudas, kāpēc nē ? Mēs nediskriminējam !
Ar aģentūrām ir grūtāk : tieši viņi aizkavē tos maksājumus, par kuriem vēl jāpiemaksā : varbūt aģentūrām ir sakars ar VID ?
Man būs prieks, kad no VID pieprasīs pamatīgu soda naudu !
Un ne tikai par manu godprātīgu biznesu...

I Irena75 10.03.2023

Par muļķi : Tāpēc kā godprātīgi strādāju un maksāju nodokļus ?:)

I Irena75 10.03.2023

Varbūt tos ciparus, kurus reāli ieskaitu es Valsts budžetā, nesauc par naudu ?:)

I Irena75 10.03.2023

Es labprāt ieskaitītu vairāk Valsts budžetā, kad man maksās vairāk : normālus Eiropas Savienības ienākumus.

I Irena75 10.03.2023

Es neesmu vienīga : nodokļu maksāšana nav luksus lieta ! VSAOI par katru darbu jābūt visiem. Tas nozīmē pensijas plāns, bezdarba un veselības apdrošināšana : to visi zin.
Eiropas līmenī nevajadzētu būt "aplokšņu" ekonomikas : to visi saprot.
Jābūt korektais darba līgums un VSAOI.
Viss parējais būs !:)

I Irena75 10.03.2023

Why not on the 1st of April ?:)))

*Pelēkā