Vid - Būtības nesaprašana

Marta mēnesī reģistrēju uzņēmumu un pieteicos arī PVN maksātāja statusam. Līdz šai dienai diemžēl neesmu saņēmis pozitīvu atbildi par PVN nr aktivizēšanu!
Protams visu centos sakārtot pats, lai zinātu kas ir kas.. Atteikumi nāca dažādi un uz jautājumiem ko un kā darīt, tā ar neviens VID darbinieks nav palīdzējis, pretimnākšanas nekādas! Bija pat gadījums, ka inspektors, kurš dodas atvaļinājumā pasaka, lai rakstu jaunu iesniegumu, lai tas nonāk citam, jo redziet viņam jāiet atvaļinājuma un kas ko..neinteresē. Sazvanīju viņa departamentu vadītāju..neļāva pat izstāstīt savu viedokli, uzspieda tik savu taisnību un beigās vēl nomet klausuli..nu kur vēl tālāk!
Kā vienmēr vēl augstāk stāvošas personas sazvanīt nav iespējams ne vienā diennakts laikā un lai kāds atkapātos no savām vadlīnijām un palīdzētu cilvēkiem..laikam sveša lieta mūsu valsts iestādēs!
Nožēloju, ka nepaklausīju paziņas un uz reiz neatvēru uzņēmumu Igaunijā, kur pēc mūsu iestāžu attieksmes, liekas , ka esi pasakā!

N

N nekass 08.05.2018

Sūdzība vērsta pret mūsu VID!

Dainis 08.05.2018

Kas jūs par uzņēmēju, ja pat neprotat savas domas saprotami izklāstīt, arī sūdzību derētu adresēt pareizi.

N nekass 08.05.2018

sistēma automātiski salika..nu ne ko darīt..ka neiet ta neiet :)

Pacco_al 10.05.2018

Visu laiku esmu teicis, ka ir jārīko semināri, kursi un eksāmeni uzņēmējiem. Tāpēc, ka katrs lunis iedomājas ka viņš var uzcept uzņēmumu par 1.- EUR un visai pasaulei viņam tanī ir jāpalīdz. Viss viņam ir jāskaidro, viena vietā jākārto, jāaizpilda un vēl pie tā visa ir jāsmaida un jācienā ar kafija. Kāda velna pēc? Nav zināšanu - nav biznesa. Ja nejēdz pats meklē konsultantus un citus pakalpojuma sniedzējus, kas par attiecīgu samaksu visu sakārtos. Un kad dokumenti būs gatavi, tad izlasi tos rūpīgi, nokopē un noliec par piemēru, ja nu kādreiz būs vajadzība vēl ko reģistrēt. Valsts institūciju uzdevums nav tevi izglītots, kaut ko palīdzēt vai skaidrot. Likumā viss ir aprakstīts - lasi. Nesaproti - lasīt augstāk.

Aigars31 24.05.2018

visai divaina politika... man kaa pilsonim pienaaktos veestule automaatiski ar pvn maksataaja numuru kad sasniedzu pilngadiibu un nav problem... japazemojaas un jaapiesakaas ..pretiigi... pazemojoši kaitinoši...veel prasa ko tirgos. apenes vai saldeejumus...un grib veel kaiminjos dziivot.. fuj.. un elpot vienu gaisu..