Valsts ieņēmumu dienests - Slikts serviss

Vislielākais bezsakars ir ar vid šajā valstī. Ir personas, kuras nedēļas laikā pēc 1. Marta saņem pārmaksāto nodokļu naudu, bet ir cilvēki, kuri neko nav saņēmuši. Kā man būtu jāmaksā, tā būtu cik dienu laikā jānomaksā. Kā man jāsaņem, tā var gadiem gaidīt. Murgs ne iestāde. Un nestāstiet man par tiem 3 mēnešiem, neviens negaida 3 mēnešus maksimums, 2 nedēļas. Ne jau tik ilgi!

18.03.2022

Atmaksa tā pat kā parmaksa ir veicama 3 mēnešu laikā,
Jūs neesat vienīgā, kas vel gaida.

B Bez vārda vārds 18.03.2022

tajā pat laika šie vāvuļo un liela sevi internetā, ka lielākajai daļai ir izmaksāts :D muļķības...

I IRKOTEIKT1 18.03.2022

Lielākajai daļai arī ir, ja ir problēmas vai iesniegtie čeki laiks pagarinās, jo viņiem tad ir individuāli jaizskata

B Bez vārda vārds 18.03.2022

Muļķības. Lai negaida kad maksāšu latvānijai nodokļus,ja paši pārmaksu nevar atmaksāt. Novēlu visiem ,kam ir iespēja,laisties lapās no latvānijas.

I IRKOTEIKT1 18.03.2022

Jūs tak saprotat, ka neesat vienīgā, kas maksā nodokļus un ļoti daudz cilvēti 1. martā iesniedz gada ienākuma deklarācijas, nav tā, ka Jūs viena to tik darat.
Bet droši lasaties lapās no Latvijas

Good Intentions 19.03.2022

Visu naudu notērēji?

A Andis Aizpurs 18.03.2023

Velreiz konketizejiet sitāciju un es bez maksas uzraksīšu VID,ja vajādēs arī pārsūdzību,Tikai Valsts nodevu gan nemaksāšu:)

A Andis Aizpurs 18.03.2023

Privātpersona