Valsts ieņēmumu dienests - Par ko saņem algu?

Šodien 30.dec. zvanu 14,45 uz VID informatīvo tālruni sakarā ar nodokļiem. Operatore nevarēja mani savienot ar inspektoriem, jo neviens vairs nebija darbā! Nu ko - mēs viņiem visiem algu maksājam - par ko???? Uzņēmējiem jāstrādā virstundas, bet valsts iestādes slīmesti var atļauties darīt kā grib! Nevaru saprats - viņiem ir paveicies vai apdalīti ar prāta spējām, jo viņi vispār nesaprot kā ir nauda JĀNOPELNA. Tik nožēlojamu iestādi otru valstī grūti atrast!

B

donna b 30.12.2016

Paga, kas Tev liek stradat virsstundas, uznemejas kundze?

Latviešu tautas 30.12.2016

Drošivien ne "uzņēmējiem jāstrādā virstundas", bet "uzņēmei pisapiež saviem darbiniekiem strādāt virstundas": normala latviešu (lasi: ebrēju) uzņēmēja prakse!

Latviešu tautas 30.12.2016

Drošivien ne "uzņēmējiem jāstrādā virstundas", bet "uzņēmēji piespiež saviem darbiniekiem strādāt virstundas": normala latviešu (lasi: ebrēju) uzņēmēja prakse!

Latviešu tautas 30.12.2016

Ой! Да государственные и властные структуры сегодня, 30 декабря работают до 12.00, некоторые до 14.00...

5 545 30.12.2016

Всё из за того, что лабутенские патриоты засели на чиновничьих местах - устраивают там кафияс паузе, выписывают себе премии и пруться от своей важности. Больше ничем не занимаются.