www.sudzibas.lv Valsts ieņēmumu dienests Nodokļu parads otra grupas invalīds

Valsts ieņēmumu dienests - Nodokļu parads otra grupas invalīds

Es esmu otrās grupas invalīds, saņemu pensiju, nenodarbojos ar uzņēmējdarbību, nestrādāju, neko neesmu pārdevis un nav citu ienākumu, izņemot invaliditātes pensiju, es tiešām gribu zināt, kur es saņēmu nodokļu parādu no 35,80 plus soda centiem, kāpēc valsts birojam nav ieraduma paziņot personai par savu pienākumu, valsts sāka aplaupīt cilvēkus ar invaliditāti un laida viņus pie Letes. Es lūdzu jūs oficiāli paskaidrot man nodokļu parāda parādīšanos. Igors Sizovs

17.05.2020

S

T Turkey901 17.05.2020

Acīmredzot pensijas lielums laika gaitā ir palielinājies, nodokļus/ neapliekamo minimumu skatās pēc iepriekšējā gada ienākumiem, tāpēc visu gadu būsiet saņēmis vairāk nekā pienākas. (2 Eiro mēnesī par daudz x 12 mēnesī)
Gada beigās notiek pārrēķins.

S SIZOV 17.05.2020

tas ir iespējams, bet jūs varat par to pastāstīt kādam, viņi par to saņem algu ar mūsu nodokļiem

E Elisa Elisija 17.05.2020

Nu tu nopietni domā, ka šeit tev atbildēs VID? Raksti taču viņiem personīgi.

Нет, тут виноваты депутаты нашего "непогрешимого" Сейма, принимающие такие замечательные законы. Почему бы не принять прогрессивный закон, который действовал в конце прошлого века с жёстской шкалой и не привязанной к доходам прошлого года? Минималка - 0%, до 3 минимальных зарплат - 20%, что свыше 3 минималок до 5 минималок - 25%, всё что свыше 8 минималок - 35%... Думая что нынешний закон принят с двумя целями: 1. Собрать дополнительные штрафы. 2. Загрузить работой чиновников их VID!

S SIZOV 17.05.2020

Я инвалид 2 группы и получаю только пенсию и больше доходов у меня вообще нет ...так как я смог заиметь долг по налогам ? Это полный бред ..я с таким впервые сталкиваюсь , написал этим рекэтирам письмо по электронке , буду ждать ..но этот дибильный долг 38 .60 оплатил , а то каждый день капают пени ...и самое интересное , если бы я не заглянул на страницу eds ,я так бы и не узнал о долге , у них не принято сообщать человеку о долге , а побыстрее начислить пени ...

T Turkey901 17.05.2020

Пенсия за последние 2 года больше не стала на неколько Евро?!