Valsts ieņēmumu dienests - NEstrādā EDS

Jau vairākas dienas nestrādā EDS paziņo pie logošanās ka lapas dati ir novecojušī. Arī ejot caur Banku lapā nevar ieiet, itkā eju ielieku paroles utt kad nospiežu pedejo pogu akal nonāku eds sākumllapā kur jāielogojas .
lietoju topašu programmu ko pirms mēneša. Firefox. Skatos tādi ziņojumi irarī no citiem lietotājiem Marta sākumā.

EDS neuzliek kā parasti citi to dara - lapa ir uzlabošanas fāzē vai kādu citu ziņu un laiku cik ilgi lapa nestrādās.Viņi kaukā speciāli to dara lai cilvēki nebūtu informēti. Kapēēc?

Uz telefona arī piezvanīt nav iespējams.

A AK-74 04.04.2018

Ko var muldēt, viss strādā, biju pieslēdzies gan šodien gan vakar gan lieldienās. Iztīri firefoxam visu vēsturi un tad mēģini, uzreiz tik kādam citam vainu uzvelt...

E electric 05.04.2018

Viss pareizi lapa nestrada!

A AK-74 06.04.2018

:) nu strādā, vakar viss bij ok, šodien tikko pieslēdzos, nekādu problēmu, dari ko gribi... :)

E electric 06.04.2018

Nu šodien jau strada.

Dzēsts 10.04.2018

EDS autentifikācijas lapā https://eds.vid.gov.lv/login/ ir ievietots informatīvs paziņojums ar instrukciju, kā problēmu risināt.

Šāda kļūda parādās tāpēc, ka tika veiktas izmaiņas EDS konfigurācijā. Lietotāja izmantotajā interneta pārlūkprogrammā visticamāk ir saglabāta novecojusi sīkdatne (cookie), kuru nepieciešams dzēst. Pēc dzēšanas, veicot autentifikāciju, pārlūkprogrammā tiks uzstādīta jauna sīkdatne, un kļūda ar novecojušo lapas saturu tiks novērsta.

L LOTO 5 21.05.2018

STARPCITU šī problēma pazudus bez manas līdzdalības, un bes iejaukšanās browzeros... laigan pa telefonu man mēģināja iestāstīt ka esot svarīgi izmest no browzera cokkies. Blefs jebšu kļūda ar "glanci"

L LOTO 5 21.05.2018

EDS sistēma parāda melīgu informāciju, neievēro valsts kasē iemaksātus maksājumus 2 nedēļas!