Valsts ieņēmumu dienests - Nekorekti veikts darbs

Labdien. Esmu 3 bērnu māmiņa. Par cik Latvijā ir super nodokļu sistēma, esmu šokā cik nekorekti strādā vid. Nodokļus maksāju, ja kaut kādas problēmas, viss laicīgi tiek risināts, nekavēts. 2022. Gada 1. Martā, kā jau katru gadu tiek iesniegti nodokļi. Šogad super ātri arī apmaksāti, viss Skaisti līdz brīdim, kad atnāk vēstule, ka par daudz apmaksāts un ir jāatmaksā atpakaļ. Tātad, naudiņa notērēta, ar cenu kāpumu Knapi no algas līdz algai un te vēl nekorektas darbības dēļ man vēl ir jāatmaksā, tas pie kā es neesmu vainīga. Vīrs ar dubultā zaudēja naudiņu, jo sākumā viena summa, pēc tam cita. Jautājums. Kas veic aprēķinu? Un vai pie šādām nekorekti veiktām darbībām vispār ir jāstrādā valsts iestādē? Un, lai nestāsta, ka katrs var kļūdīties. Šādas situācijas jau ļoti liek apdomāt nemaksāt vairs godprātīgi nodokļus. Ļoti liels fuj un kauns.

29.03.2022

S smukule55 01.02.2022
Nekorekts čeks

Tika nekorekti izsists čeks un kapēc nav stingrās uzskaites čeks lūdzu noskaidrojiet.

S Sudzibas.lv Admin 26.09.2022

A aivina 05.04.2022

Es deklarāciju iesniedzu 01.03., taču vēl šodien naudiņu neesmu saņēmusi!”Super” serviss!😡😡😡