Valsts ieņēmumu dienests - Likuma neievērošana

Neievēro likumus kas noteikti.50% vietā pārskaita tiesu izpildītajam visus 100%, nevis tā kā to noteicis pats tiesu izpildītājs. Ja vidam nesamaksā vai aizkavē nodokli, uzreiz di*** plēš, bet paši tai pat laikā, neievēro likumdošanu. Jautājumus ignorē, izvairās no atbildēm.
Vid neievēro likumus, tikai attaisnojas ar kautkādiem pantiem un daļām. Kaut gan pats zti ir noteicis kad un cik atskaitīt no ienākumiem, lai arī kas man maksātu.

V

micor2020 07.04.2020

полностью согласен.
Тоже хотелосьбы увидеть полную распечатку, как они считают эти подоходные налоги и с чего у меня долг.
На доные вопросы - они не отвечают. ТОлько стандартная отписка.

V V.zigmars 07.04.2020

Im pofig,glavnoe wtob im bilo horowo

V V.zigmars 07.04.2020

Eto pereplachenije nalogi s 2019 goda.mne ih nevernuli a otpravili sudjebnomu ispolnitelju vse polnostju,hotja po zakonu ja solzhen bil poluchitj 50%,a oni vse 100% ptpravili izpolnitelju.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 08.04.2020

Объясню Вам ситуацию:
(если получится, поймете)
Переплаченный налог, это ваш доход! (надеюсь с этим вы согласны)
Поскольку процесс взыска с Вас задолженности передан судебному исполнителю, то по закону о своей деятельности исполнитель наложил запреты на получение Вами суммы, не более оговоренной в законе/-нах. (надеюсь с этим Вы также согласны. Ну может не согласны, но ознакомлены).
Поскольку Вы, весь прошлый (2019) год, получали сумму, разрешенную законом к получению, то переплата по налогам (положенная Вам) перечисляется судебному исполнителю (после уже Вашим кредиторам) так как (если ее разделить на 12 месяцев 2019года) составит сумму, более чем позволенная, для получения Вам в законе.

Вы можете попробовать оспорить решение СГД, написать жалобу на присяжного судебного исполнителя - но ответ получите по смыслу совпадающим с написанным выше (только юридически составленным и на государственном языке)

Есть вопросы, обращайтесь!
darbadrosibaspadome [slēpt]@] inbox.lv

При необходимости, поможем с процессом неплатежеспособности физического лица.

micor2020 07.04.2020

тоесть из за диферинцированного налога утебя за 2019 год был минус и ты должен государству энную суммы.
Я правельно понял?

V V.zigmars 07.04.2020

Net.bila pereplata 464€ naloga.a vid mne ih nevernul,a otpravil sudebnomu izpolnitelju.hotja,dolzhen bil otpravitj na moi bankovskij schot,a tam opredeljonnaja summa uwla bi avtomaticheski

micor2020 08.04.2020

тоесть у судебного исполнителя было расмотренно дело по твоему долгу. И часть твоих поступающих средств снимается им.
Тебе нужно выяснить считается ли возврат налогов твоим одним из источников заработка. Так как судебный исполнтитель может только списывать средтсвва из источников дохода.
В ином случае иди к нему с доказательствами что это была не зарплата а возврат налога. Но тут тоже нужно смотреть, сколько времени прошло после списание.
В ином случае пиши заявление в колегию судебных приставов. В идиале это лучше делать под руководством юриста. ОН проинформирует тебя, напишет письмо. И даст дельных советов.

B benskiecasino 07.04.2020

nu ja vienīgi tu esi alimentčiks, tikai tad

V V.zigmars 07.04.2020

Pat arī ja esmu.likums nosaka ,ka 50% paliek man.un pārējais aiziet izpildītajam.man nav pretenziju ka pusi paņem,bet ir pretenzija pret to ka paņem visu.

B benskiecasino 07.04.2020

alimentčikus tiesu izpildītāji vajā pa pilnu programmu un ja nemaldos tikai var nońemt no konta 230 ar karti un viss, un ja ir alimentu parāds , tad vids pa taisno sūta naudu tiesu izpildītājam, tu nevari sańemt nodokłu pārmaksu,ja esi uzturlīdzekłiem parādā

T tele2 nidejs 07.04.2020

Viss kārtība plikadīda..valsts tavam bērnam konfektes pirka..kamēr pats nelikies ne zinis.pienācis brīdis norēķināties.

Janis85 07.04.2020

Pats biju praksi gājis VID - tur cilvēki ir tikai cipari - var uzzināt kādas mašīnas pieder, kādi dzīvokļi, mājas, pat lidmašīnas un kuģi. Bankas konti redzami, zināmi cik bērnu, ar ko precējies, to pašu par vecākiem vai bērniem.
Pārbaudīju intereses pēc bijušos klasesbiedrus - uzzināju daudz interesantu. Daži uztaisīja bērnus, viens miris - pilnīgi visu var redzēt.
Un pieeja ir pat prakses laikā - visu var uzzināt.
Kā Jums liekas, gribas zināt ko vēl var uzzināt? :D

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 08.04.2020

Лучше назовите свое имя и фамилию, чтоб написать заявление об использовании базы данных в своих личных целях! Как думаете, возбудят проверку или руководитель практики (вместе) разделит ответственность?

Nebūs gan Tev taisnība, re ko LV portālā atradu:
Uz pārmaksātajiem nodokļiem tiesu izpildītājs var vērst piedziņu kā uz naudas līdzekļiem, kas pienākas parādniekam no trešajām personām. To nosaka Civilprocesa likuma 599. panta normas. Ja kreditors ir norādījis, ka piedziņa jāvērš uz naudas līdzekļiem, kas pienākas no citām personām, tad tiesu izpildītājs nosūta šīm personām pieprasījumu paziņot, vai tām ir pienākums samaksāt kādas summas parādniekam, uz kāda pamata un kādā termiņā. Vienlaikus ar pieprasījumu tiesu izpildītājs paziņo, ka šie naudas līdzekļi tiek apķīlāti piedziņas summas un sprieduma izpildes izdevumu apmērā un ka līdz pilnīgai piedzenamās summas un sprieduma izpildes izdevumu dzēšanai šīm personām naudas līdzekļi jāieskaita tiesu izpildītāja depozīta kontā.

A AK-74 08.04.2020

Pēc likuma, nē, man arī tas bija, bet labi noiets dzīves posms, gandrīz 2 gadus saņēmu 50% no minimālās, 190 eur, bet tagad visas saistības apmaksātas, nevajag sūdzēties vajag tik izmantots visas iespējas samaksāt, es to izdarīju, grūti, ļoti grūti bija.. bet apzinos ka pats to biju sastrādājiis, kā tur bij teiciens aizņemies citu naudu, bet atdod savu...

V V.zigmars 08.04.2020

Man nav kreditu

A AK-74 08.04.2020

Tātad uzturlīdzekļi, man bij gan tas gan tas , pilns komplekts, nu vispār ja tik viens veids tad pat ir nosacīti vieglāk...