Valsts ieņēmumu dienests - Krāpšana

Saņēmu pārsteiguma dāvanu no meitas, kura dzīvo Lielbritānijā. Viņa par dāvanu man bija samaksāJusi 8 angļu mārciņas. Man atmuitojot bija jāsamaksā vēl 6,89 eiro. Tas nav normāli. Pastā darbiniece pamācīja lai nākošreiz meita neraksta patieso summu, lai rakstot mazāk, tad mazāk būšot jāpiemaksā. Nebūs nākošās reizes, nav vērts.

05.10.2022

A Antoons 05.10.2022

Vajadzēja atmuitot VID EDS sistēmā, jo tas ir bez maksas, nevis maksāt pastam un sūdzēties par VID.
Pasta mājas lapā redzams, ka 6,89 eiro ir par pakalpojumu, kuru viņi sniedz pasta nodaļā - atmuitoja Jūsu vietā -https://pasts.lv/lv/muita#muitosanas-pakalpojumi_cenradis
Tie pat nav nodokļi..

Lai veicas nākošreiz!

P PatiesiibasMeka 05.10.2022

Normāli nav tas, ka sūta sūdus pa 8 funtiem, normāli nav tas, ka meitiņa dezertējusi uz laimīgo zemi. Nodokļi/nodevas par ārvalstu sūdu ievešanu IR normāli, briti paši jampampiņi izvēlējās izstāties no ES.