Valsts ieņēmumu dienests - Krāpšana

Labdien!
Man ir pamatotas aizdomas, ka manus datus ir piesavinājusies un nelikumīgi izmanto savas kompānijas, iespējams, papildus peļņas iegūšanā, vai pat nodokļu manipulēšanā mana māte.
Tā kā pati dzīvoju un strādāju ārpus Latvijas, par savu piederību viņas kompānijai ilarus & co uzzināju nejaušības pēc no sociālā dienesta darbiniekiem, no kuriem lūdzu finansiālu palīdzību un atbalstu krīzes situācijā.
Arī pēc pieraksta adreses nedzīvoju, tā ka ar personu, kas ir kompānijas vadītāja un kas uz papīra skaitās mana māte, nekādus kontaktus neuzturu. Tāpēc, man nebija zināms apstāklis, ka par mani tiek maksāti nodokļi vid, jo nekādu algu no šīs personas/kompānijas netiku saņēmusi un nesaņemu.
Sociālā dienesta un labklājības departamenta darbinieki var apliecināt, ka esmu vērsusies pie viņiem pēc palīdzības, un pabalsts man tika atteikts tikai tāpēc, ka valsts ieņēmuma dienests saņem nodokļus par mani no kompānijas ilarus & co, par kuriem man nav nekas zināms. Kompānijas papīros es, acīmredzot, figurēju kā 'darbiniece', kaut arī nekāda darba līguma ar ilarus & co man nav, pat Amata nosaukums man nav zināms.
Tā kā notikusi manu datu neatļauta piesavināšanās un izmantošana, kas, iespējams, saistīta ar kompānijas peļņas uzlabošanu un manipulēšanu ar nodokļiem, lūgums šo apstākli rūpīgi izmeklēt, un atbildīgo personu saukt pie atbildības. Man nav zināms, kādā tieši instancē jāvēršas, tāpēc vēršos vispirms pie jums, jo jūsu organizācijā, acīmredzot, par mani joprojām tiek maksāti nodokļi man neko par to nezinot.

16.04.2021

I

I ilrgjefiho 12.04.2021

Tātad jūs vēlaties, lai jūsu mammu ieliek cietumā? Normāli cilvēki vismaz sākumā izrunātu. Šādi vēlēt mammai, tas atnāks atpakaļ - visas atrunas ir tikai dekorācijas, iegansti pabarot velnu sev iekšā.
Būtu labāk viens otram prasījušas piedošanu un dzīvotu draudzīgi, ar mīlestību - tas vienmēr būs patīkamāk, izdevīgāk

S SencisMarex 13.04.2021

Un kas par máti noliks bérnu zem śáda sitiena? Meitene saka, ka viņa pabalstu krízes situácijá prasa no valsts, kamér máte uz viņas bédám uzpelnás... to tu dévé par mátes mílestíbu?

I ilrgjefiho 13.04.2021

Nē, iesniegumu pret māti rakstīt ir pareiza rīcība. Malači. Pārgrieziet viens otram rīkli. Vēl tik vajadzēja savu foto arī publicēt, lai visi redz kā izskatās tik izcils cilvēks.
Kas jūs vēl vienā adresē dzīvojat?
Cilvēki mācieties no citiem. Rekur te skaidri redzams kā izskatās, kad kā krievi saka " bes paputal".
Agrāk pēc tādu meitu nostučīšanas vecākus arī uz sibīriju izsūtīja

S SencisMarex 13.04.2021

Tur rakstíts, ka deklaréta, bet tas nenozímé, ka dzívo. Viņa raksta, ka dzívo árpus LV.

E Elisa Elisija 12.04.2021

Nu kur smadzenes internetā visu apskatei izlikt reālas adreses? Galvas durvīs saspiestas vai kā?

S SencisMarex 13.04.2021

A tev tik visu aplinkus slapstíties, aiz aizvértám durvím. Uzskatu, ka meitene ir malacis, saucot lietas ístajos várdos.

I ilrgjefiho 13.04.2021

Jums intelekts ir tik izcili attīstīts, ka jūs uz mammu rakstāt iesniegumu, pie tam nevis tur kur vajag, bet te publiskai apskatei. Ja jau jums naids tik stipri aiztumšoja prātu, tad iesniegumu jāraksta pa taisno VID. Garantija, kad tiks izskatīts jūsu iesniegums. Ātrāk izskatīs. Un jūsu personas dati nebūs izlikti publiskai apskatei.
Āprāts cik dumjam jābūt, lai tādu iesniegumu rakstīt šeit? Kādā sakarā ne patiešo VID? Āprāts

S SencisMarex 13.04.2021

Varbút meitene súdzíbu arí nosútíja VID, bet tie nereaģé. Májas lapá taću skaidri redzams, ka jau no 64 śeit iesniegtám súdzíbám 0 ir atrisináta. Ko tad lai saka, sútot pa 'tieśo'? Tas daudz ko izsaka, ká valsts strádá.
Neaizstávu meiteni, bet domáju objektívi. Meitenei, dzívojot árpus LV, iespéjams, kaut káda jezga sanáca ar LV VID, jo, redz, tagad arí valstí nodokļi jámaksá, ja, piem., dzívo ne ES valstí. Kápéc tad viņai jábút atbildígai par kaut ko, par ko netika nemaz informéta.
Kokam ir 2 gali, un nav taisnígi cilvékam klupt krágá pirms visi fakti nav noskaidroti.